Merhum Ali İlginoğlu’nun kızı. Merhum Emin, Halil ve Hacı Bekir İlginoğlu’nun kız kardeşleri. Merhum Ahmet İlginoğlu’nun hanımı. Nabi ve Kaportacı Celal’in annesi. Nezif Kayalar ve Halil Tankuş’un kayınvalidesi. Ömer, Osman, Merhum Mithat , Merhum Hamza, Şıh Müslüm Ali ve Zeki İlginoğlu’nun halası. Mehmet, Ahmet ve Mustafa Abasız’ın teyzeleri. Tamirci Hasan Kayalar ve İbrahim Tankuş’un neneleri Dursun İlginoğlu hakkın rahmetine kavuşmuştur.  Cenazesi 11 Ocak 2021 günü Harran kapı camiinden alınarak Harran kapı aile mezarlığına defnedilmiştir.

Merhum İbrahim Kırmiç’in kızı. Mehmet Göç’ün hanımı. Ali Göç’ün annesi. Hasan ve Mehmet Kırmiç’in kız kardeşleri. Hasan Göç’ün yengesi Hatice Göç hakkın rahmetine kavuşmuştur. Cenazesi 11.02.2021 günü Nebi Efendi camisinden kaldırılacaktır.

Merhum Ramazan Demirkol’un kızı. Ramazan Tarhan’ın eşi. Ahmet, Hasan ve Halil Tarhan’ın anneleri. Osman Özel, Suvar Özkaya, Davut Şenel, Haydar Uludaş, Mehmet Tarhan ve Yunus Sarar’ın kayınvalideleri. İnşaatçılar Odası Başkanı Emin Demirkol ve Sedat Demirkol’un ablaları Sabiha Tarhan hakkın rahmetine kavuşmuştur. Cenazesi 11.02.2021 günü defnedilmiştir.

Merhum İmam Hüseyin Çiftçi’nin kızı. Halil ve merhum Hacı Çiftçi’nin kız kardeşi. Halil Kısak’ın eşi. Süleyman, Mehmet, İbrahim ve Mustafa Kısak’ın anneleri Haci Behiye Kısak hakkın rahmetine kavuşmuştur. Cenazesi 10.02.2021 günü Bedüzzaman aile mezarlığına defnedilecektir.

Mevlüthan Bedir Kaya’nın babası Şıh Mahmut Kaya hakkın rahmetine kavuşmuştur. Cenazesi 09.02.2021 günü Çift Kubbe mezarlığına defnedilmiştir.

Merhum Hacı Mahmut Peltek’in hanımı. Merhum Ahmet Erbülbül’ün kızı. Halil ve Nihat Peltek’in anneleri. Mahmut, Mustafa ve İbrahim Halil Erbülbül’ün ablaları Feride Peltek hakkın rahmetine kavuşmuştur. Cenazesi 9 Şubat Salı günü Harrankapı aile mezarlığına defnedilmiştir.

Cüdeyde köyünden Mehmet Fatih Kaya’nın babası. Sadık, Salih, İsa Saçaklı, Şıh İsmail, Mehmet ve Ahmet Beyboğa’ nın dayıları. Casım, Mustafa, Mehmet Ahmet ve Vahit Karataş’ın dedeleri Ahmet Kaya vefat etmiştir. Cenazesi 09.02.2021 günü Akçakale de defnedilmiştir.