Ahmet ve Mehmet Anaç’ın babası. Metin Altınbıçak ve Bekir Ateş’in kayınbabası Mehmet Baki Anaç hakkın rahmetine kavuşmuştur. Cenazesi 23 Kasım 2021 Salı günü Salı günü ikindi namazına müteakip Yeni Mezarlıkta defnedilecektir.

Başsağlığı iletişim: 0 545 414 67 33 (Ahmet Anaç /Oğlu)

Yaşar, Halit, Merhum Doğan, Orhan, Ayhan, Hacı İbrahim, Adem ve Erdal Güllüoğlu’nun Kardeşi, merhum Reşit ve Abdulkadir Güllüoğlu’nun eniştesi, Ahmet ve Emin Güllüoğlu’nun babaları. Bayındırlık İl Müdürlüğünden emekli Aydın Güllüoğlu hakkın rahmetine kavuşmuştur.. Cenazesi 23 Kasım 2021 günü öğlen Bodrum’da defnedilmiştir.
Merhum Yahya Şirinoğlu’nun kızı. Merhum İbrahim Kazancı’nın hanımı. Murat Kazancı’nın annesi. Merhum Bekir Şirinoğlu’nun ablası. Şahin Şirinoğlu’nun halası. Müslüm Uymaz, İbrahim Beyyavaş ve Volkan Konal’ın Kayınvalidesi. Faruk, Cemil ve Mehmet Kazancı’nın yengeleri Rabia KAZANCI hakkın rahmetine kavuşmuştur. Cenazesi 23.11.2021 Salı günü Harrankapı aile mezarlığına defnedilmiştir.
Başsağlığı iletişim: 0 542 789 85 42 (Murat KAZANCI/Oğlu)
Akarbaşı esnaflarından merhum Kasap Hacı Ziya Subaşı’nın kızı. Halil ve Muhammet Subaşı’nın ablaları.  Gerger sakatat çalışanı Mehmet Subaşı’nın eşi Remziye Subaşı hakkın rahmetine kavuşmuştur.
Taziye Yeri: Yeni İhlasiye Camii Taziye Evi
Merhum Terzi Abdullah Yıldırım’ın kızı merhum Abdurrahman Taşçı’nın hanımı. Merhum İrfan Taşçı ve Enver Taşçı’nın annesi Dr.Yaşar, Hüseyin, Sabri ve Mustafa Yıldırım’ın ablaları Yüksel Taşçıhakkın rahmetine kavuşmuştur . Cenazesi İstanbul Merter Veysel Karani Camisinden ikindi namazına müteakip İstanbul’da defnedilmiştir.
Başsağlığı İletişim: 0 532 588 47 41 (Enver Taşçı)
Yoğunburç köyünden Selahattin, Faruk, Serdar, Ali, Cengiz Ve Mustafa Karataş’ın babaları Yusuf Karataş hakkın rahmetine kavuşmuştur. Cenazesi öğle namazına müteakip Hz. Aişe Camiinden alınarak Bediüzzaman Aile mezarlığına definedilmiştir.
Merhum Ramazan’ın NACAK’ın eşi. Mehmet, Ahmet ve Ali NACAK’ın anneleri. Merhum Mehmet Ali ÇAYAN ile Mehmet Emin ÇAYAN’ın kız kardeşi. Hüseyin, Şehmus NACAK, Veysel AYDIN, Mehmet YILDIRIM ‘ın kayın validesi. Muhammet Ali, Bedirhan, Halil, Enver NACAK, İbrahim AYDIN’ Magruf BARİN ile Zeki KAYA’ñın nineleri Merhume Rahime NACAK hakkın rahmetine kavuşmuştur. Cenazesi 22.11.2021 tarihi Pazartesi günü Bediüzzaman aile mezarlığına defnedilmiştir.
Başsağlığı iletişim: 0 533 272 12 45 (Ali NACAK)