Merhum Abdulkadir Çiftçi’nin kızı. Merhum Cevher, Mustafa ve Mehmet Çiftçi’nin kız kardeşleri. Abdullah, Mahmut, Hikmet, Ömer ve Celal Arslan’ın anneleri Fatma Arslan hakkın rahmetine kavuşmuştur. Cenazesi 20.02.2021 Cumartesi günü öğlen namazına müteakip yeni mezarlıkta defnedilmiştir.

Merhum Hacı Müslüm BEYAZAĞAÇ’ın oğlu. Sait ,Mahmut , Recai ve Orhan BEYAZAĞAÇ’ın abileri. Murat MÜLDAN’ın kayınbiraderi. Halil ve Faruk BEYAZAĞAÇ’ın amcası oğlu. Halil ve Ahmet SAMANCI ve Halil MÜLDAN’ın halası oğlu. Bedir MÜLDAN’ın teyzesi oğlu. Merhum Ahmet ÖZTOP’un damadı Maliye Vergi Dairesi Memuru Reşit BEYAZAĞAÇ hakkın rahmetine kavuşmuştur. Cenazesi 19 Şubat 2021 Cuma günü Bediüzzaman aile mezarlığına defnedilmiştir.

Müslüm, Emin,Yakup, Ramazan, Bilal,Bünyamin ve Mehmet Gülten’in babaları Hafız H.Mustafa Gülten (H.Mustafa Kerkahi) hakkın rahmetine kavuşmuştur. Cenazesi 19 Ocak 2021 günü defnedilmiştir.

Mustafa Çimen’in kızı. Emekli öğretmen Abdülcelil Durak’ın eşi. Mehmet Akif, Varol ve Mustafa Barış Durak’in anneleri. İbrahim Özkürkçü ve Fehmi Özkürkçü’nün kızkardeşleri. Şükrü Dolaş, Nadir Zenger ve Ahmet Alkanat’in kayınvalidesi. Ferhat Dolaş, Osman Dolaş, Abdulkadir Zenger ve Abdülcelil Durak’ın neneleri İsmet Durak (77) hakkın rahmetine kavuşmuştur.

Başsağlığı İletişim: 0 535 428 87 03 (Mehmet Akif Durak)

Merhum Ömer Akkuş’un oğlu. Merhum Mustafa Akkuş’un kardeşi. Aziz, Celal ve Ali,Akkuş’un abileri. Şükrü, Mustafa, Mehmet, Ömer ve Ali Akkuş’un babaları Hacı Akkuş (76) hakkın rahmetine kavuşmuştur. Cenazesi 19 Şubat 2021 günü Bediüzzaman aile mezarlığına defnedilmiştir.

Başsağlığı iletişim: 0542 806 08 13 (Ömer Akkuş)

Merhum Abdurrahman Saraç ve Merhum Şükrü Yahli’nin torunu. Merhum Şıhmüslüm, Yusuf, Lamih ve Nihat Saraç’ın yegeni. Merhum Kadir, Mehmet, Nevzat, Niyazi ve Atilla Çinpolat’ın yeğenleri. Ali, Abdurrahman, Kadir, Mithat Ahmet, Mehmet, Mahmut, İbrahim ve Faruk Saraç’ın amcasıogulları. Reşat ve Mustafa Saraç’ın amcası. Merhum Nuri Saraç’ın kardeşi Sedat Saraç trafik kazası sonucu vefat etmiş olup, Mersin’de defnedilmiştir.