Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli, Başkan Baydilli, Park ve Bahçeler Müdürlüğü tarafından Seyrantepe (Maşuk) Mahallesine kazandırılan ve tamamlanma aşamasına gelen yeni parkı inceledi.

10 bin metrekare alanı kapsayan parkta son durumunu inceleyen Baydilli, çalışmaların kısa sürede bitirileceğini belirterek, şunları kaydetti: ”Seyrantepe Mahallemize gerçekten çok güzel bir park kazandırıyoruz.  Çalışmalar tamamlamak üzere. Park alanı içerisinde çocuk oyun grupları, yürüyüş yolu, fitness grupları ve oyun sahaları ile kamelyalar yer alıyor. Vatandaşlarımız ve çocuklar burada rahatlıkla zaman geçirebilirler. Yemyeşil bir ilçe için Karaköprü Belediyesi olarak son 1 yılda ilçeye 15 yeni park kazandırdık. Seyrantepe hem toplu konut alanı hem de yeni yapılaşmanın arttığı bir mahalle. Bu da yeni parklar ve yaşam alanları yaratılmasını zorunlu kılıyor. Biz de bu mahalleye büyük ve modern parklar kazandırarak ihtiyacı gidermeye çalıştık . 10 bin metrekarelik alanı kapsayan parkımızın ilçemize, Seyrantepe’ye hayırlı olmasını diliyorum.”

Baydilli,  bitme aşamasına gelen parkı inceledikten sonra Seyrantepe Mahalle Muhtarı Veysi Demir’i ziyaret etti, yapılan çalışmalarla ilgili bir süre görüş alış verişinde bulundu.