Şanlıurfa Valisi Salih Ayhan’ın kaptanlığındaki il protokolü gazilerle halı sahada buluştu. Valilik ve Büyükşehir Belediyesi’nin destekleriyle Şanlıurfa Şehit Aileleri Derneği’nce organize edilen saha maçı renkli görüntülere sahne oldu.

Resim

Halı saha maçında Şanlıurfa Valisi Salih Ayhan, Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül,, İl Milli Eğitim Müdürü Fevzi Kurt, Şanlıurfa Cumhuriyet Başsavcısı Cuma Çoban, Tarım ve Orman İl Müdürü Murat Çakmaklı, İl Emniyet Müdürü Mehmet Murat Ulucan aynı takımda oynarken Gazilerin takımında Şehir Aileler Dernek Başkanı Mehmet Yavuz ve gaziler yer aldı. İl Protokolünün kalesini İl Kültür ve Turizm müdürü Aydın Aslan korudu.

Resim

Şanlıurfa Valisi Salih Ayhan maçtan sonra sosyal medya hesabından; ‘Kazanan dostluk oldu… Gazi arkadaşlarımız ve onların aileleriyle beraber yaptığımız futbol karşılaşmasında yorgunluk attık, eğlendik, güzel zaman geçirdik… Birliğimize, dirliğimize, istiklalimize ve istikbalimize olan katkıları için şehitlerimiz ile gazilerimize müteşekkiriz’ ifadelerini paylaştı.

FdCjipSXkAEbtwB

Halı saha maçında Şanlıurfa Valisi Salih Ayhan, Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül, İl Milli Eğitim Müdürü Fevzi Kurt, İl Emniyet Müdürü Mehmet Murat Ulucan aynı takımda oynarken Gazilerin takımında Şehir Aileler Dernek Başkanı Mehmet Yavuz ve gaziler yer aldı.

Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül ile Şanlıurfa Valisi Salih Ayhan’ın halı saha maçındaki performansı dikkat çekerken maçın sonunda dostluk kazandı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.