Antalya kampını tamamlayan Şanlııurfaspor ikinci yarının ilk karşılaşması için Ankara’ya hareket etti.

Teknik Direktör Serdar Bozkurt, Kulüp Yönetim Kurulunun çok önemli transferler gerçekleştirdiğini söyledi. Bozkurt, 16 Ocak Pazar günü start alacak ikinci yarı karşılaşmaları öncesinde şu değerlendirmeyi yaptı:

”Pazar günü iyi bir takıma karşı mücadele edeceğiz. Bizim adımıza dezavantaj şu olabilir. Yeni gelen oyuncularla çok bir arada olamadık ama hepsi tecrübeli, ne yapmaları gerektiğini biliyorlar. Oradan inşallah iyi bir skorla Urfa’ya döneriz. 

İkinci yarı bizim adımıza iyi geçecek onun sözünü verebilirim. İyi bir kadro oluşturduk, bu anlamda Kulüp yöneticilerimize teşekkür ediyorum, ciddi transferlere imza attılar. Bundan sonra tüm sorumluluk bizde, bende… Takımı layık olduğu noktaya çıkararak taraftarlarımızı mutlu etmek istiyoruz”

Şanlıurfaspor’umuz bugünkü antrenmanı ile devre arası kamp dönemini tamamladı. Futbolcu kadromuz ve teknik heyetimiz yarın Ankara’ya hareket ederek Pazar günü gerçekleştirilecek ikinci yarının ilk maçı Ankara Demirspor karşılaşması için burada son hazırlıklarını yapacak.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir