şampiyonluk kutlaması sonrası Akyazı Stadı’nın zemininde ağır hasar oluşması nedeniyle 37. haftadaki Altay maçını 14 Mayıs Cumartesi günü Şanlıurfa GAP Stadyumu’nda oynamak istiyordu.

TFF bu konuda henüz kararını vermedi ancak ilk işaretler Altay maçının 11 Nisan Stadı’nda oynanmayacağı yönünde.. Haber61 adlı sitede, Altay maçı için İstanbul’un ağırlık kazandığı vurgulandı.

EKSİKLİKLER İSTENİRSE KISA SÜREDE GİDERİLİR

11 Nisan Stadı’nda çimler gayet iyi durumda, ışıklandırmada öyle.. Diğer teknik bazı eksikliklerin istendiği takdirde kısa sürede giderilebileceği belirtiliyor.

TFF dışında, Ak Parti hükümetinin de Trabzonspor-Altay karşılaşmasının Şanlıurfa’da oynanması yönünde bir irade ortaya koyması önemli, Henüz iki taraftan da ses yok.

TFF YETKİLİLERİ ŞANLIURFA’YLA TEMASA GEÇMEDİ

Konuyla ilgili olarak görüştüğümüz Stat Müdürü Abdullah Canbeyli, ”Stadımızda Passolig sistemi yok VAR a gelince kısa sürede yapılır, sorun değil. Federasyon yetkilileri, Şanlıurfa Gençlik ve Spor İl Müdürlüğüyle henüz temasa geçmedi. Karşılaşma Şanlıurfa’ya alınırsa turizm hareketliliği yaşanır, bundan hepimiz kazançlı çıkarız, ayrıca stadımızın da bazı eksiklikleri giderilir. Biz hazırız’ dedi.

 

Yorumlar 1 Yorum

 1. 10 Mayıs 2022

  Saruhan Atabey

  İş akp’li siyasilere kaldı ise bu iş mümkün değil olmaz.. Çünkü onlar Urfa’yı hep üvey evlat olarak gördüler..
  Yıllardır en fazla oyu Urfa’dan almalarına rağmen, bu oyların geri dönüşü hep çok düşük oldu.. Akp’li siyasiler Urfa için hep şunu düşünüyorlar; “Biz ne yapsak da Urfa’da hep en yükse oyu biz alırız, hatta ülke oy rekoru bile burada kırılır.. O yüzden hizmet etsek ne olur, etmesek ne olur? Urfa çantada keklik…”
  Biz bu kafayla devam edelim… Seçim zamanı bir iki ara gaz ile yine sandıklara koşar basarız oyumuzu.. Sonra da Urfa niye hak ettiğini alamıyor diye dizimizi döver, ağzımızı poyraza karşı açarız…

  Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir