Karaköprü Belediyesi Fen işleri Müdürlüğüne bağlı ekipler alt yapısı tamamlanan yolları kilitli parke taşı döşemeye devam ediyor.

Ekipler, program dahilinde ilçenin en hızlı büyüyen mahallesi olan Seyrantepe (Maşuk) Mahallesinde yeni açılan yollarda alt yapı çalışmasının bitirilmesi ile birlikte kilitli parke taşı döşeme çalışması yaparak vatandaşların hizmetine sunuyor. Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli, toplu konut bölgesi olan ve nüfusu her geçen gün artan Seyrantepe Mahallesinde kış ayı öncesi yoğun bir çalışma yürüttüklerini söyledi.

Fen işleri ekiplerinin ilçe genelinde yol açma ve kilitli parke döşeme çalışmalarının tüm hızıyla sürdüğünü belirten Baydilli, ”Seyrantepe mahallelerimizde sürekli bir konutlaşma olduğundan çok yoğun bir çalışma içerisindeyiz. Seyrantepe Mahallemizde toplu konut ve sivil konutlaşma alanı olduğu için sürekli bir yol ihtiyacı doğuyor. Biz de yoğun bir çalışmayla yeni yollar açıyoruz. Açılan yolların alt yapı çalışması tamamlandıktan sonra kilitli parke döşeyerek hizmete sunuyoruz. Kış ayı öncesi çalışmalarınızı sıkı bir şekilde yürütüyoruz” dedi.

Karaköprü Belediyesi Fen İşleri ekipleri program dahilinde Seyrantepe başta olmak üzere Doğukent, Batıkent, Atakent ve Güllübağ mahallelerinde yeni yol açma ve kilitli parke döşeme çalışmalarını sürdürüyor.