Merhum Hacı Mahmut Şatıroğlu’nun kızı. İbrahim İlgin’in hanımı. Merhum Remzi, Fevzi, Mehmet Sani, Mustafa, Merhum Bakır Şatıroğlu’nun ablaları. Nabi ve Halil İlgin’in anneleri. Salih Cer’in kayınvalidesi. Cemil Kurt’un anneannesi. Ali Evin ve Cuma Güzeloğlu’nun teyzeleri. Serdar ve Mahmut Şatıroğlu’nun halaları: Fahriye İlgin hakkın rahmetine kavuşmuştur. Cenazesi 17 Ocak Pazartesi günü ikindi namazına müteakip Yusuf Paşa Camiinden alınarak Bediüzzaman Aile Mezarlığına defnedilecektir.

Taziye yeri: Abdurrahman Yavuz taziye evi/Sırrın-Karşıyaka

 

Fevzi, Remzi, Rabia ve Türkan’ın babaları. Şemsettin Bingöl ve Mehmet Çifçi’nin kayınbabası. Kunduracı esnaflarından Hacı Bahri Bingöl hakkın rahmetine kavuşmuştur. Cenazesi 17 Ocak 2021 günü öğlen Bediüzzaman aile mezarlığına defnedilmiştir.

Başsağlığı iletişim: 0 507 558 04 27

 

Mustafa ve Bedriye Halıcı’nın kızı. Hacı Yusuf Subaşı’nın gelini. Hacı Bahaeeddin Subaşı’nın hanımı. Adnan Subaşı’nın annesi. Mahmut As, Şinasi Baykul, Faruk Hazım›ın kayınvalidesi Cahit As, Nihat Baykul, Yusuf Hazım ve Muhammed Subaşı’nın anneanneleri Hacı Belkıs Subaşı hakkın rahmetine kavuşmuştur. Cenazesi 17.01.2022 günü Harran kapı aile mezarlığına defnedilmiştir.

Taziye evi : Özlek Taziye Evi/Yenlşehir-Veysel Karani Mah.
Adnan Subaşı: 0 532 214 72 96
Mahmut As: 0 532 387 17 98

 

Hacı Mustafa Bayram’ın oğlu. Hacı Celal, Mehmet ve Mahmut Bayram’ın kardeşleri. Bilal, Celal ve M.Emin Bayram’ın babaları. Hacı Tosun Bayram hakkın rahmetine kavuşmuştur. Cenazesi 16 Ocak Pazar günü Bediüzzaman aile mezarlığına defnedilmiştir

Taziye yeri: İmam Demir Taziye Evi/Süleymaniye Mah.

 

Gazi ve Yasin KUŞ”un babaları. Büyükhan ve Kuş Ailesinin amcaları. Saruhan ailesinin enişteleri. Tütüncü İsa Kuş (İsa Amar) hakkın rahmetine kavuşmuştur. Cenazesi öğlen 16 Ocak Pazar günü Harrankapı Aile Mezarlığına defnedilmiştir.

Taziye yeri: Hadidiler Taziye Evi/Eyyüp Peygamber Camisi Üst Tarafı 
Başsağlığı İletişim: 0 542 841 69 68 (Yasin Kuş)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir