Merhum Mehmet Hicri’nin kızı. Merhum Hacı Burun’un Eşi. Merhum İbrahim Halil -Celal -Mehmet Nur ve Ömer Burun’un anneleri. Merhum Misbah, Fevzi Berces ve Süleyman Hicri’nin ablası. Mithat, Şükrü ve Mehmet Burun’un yengesi Peygamber Cami imamı Şükrü ÖZDEMİR’in teyzesi Gülçin Burun hakkın rahmetine kavuşmuştur. Cenazesi Harrankapı aile mezarlığına defnedilmiştir.

 

Merhum Mehmet Sedef’in oğlu. Ahmet, İsmail ve Merhum Şerif Sedef’in kardeşleri. Onur Sedef’in babası Mustafa Sedef (65) hakkın rahmetine kavuşmuştur. Cenazesi 22 Temmuz 2021 günü İzmir Güzelbahçe mezarlığına defnedilmiştir.
Taziye yeri: İzmir Poligon

 

Merhum Hüseyin Doni’nin oğlu. Mehmet Ali Cincik’in damadı. Nihat ve Nejdet Doni’nin abileri. Mehmet Ali Doni’nin babası. Ahmet Akbulut, Bekir Dönmezler ve Nabi Öncel’in kayınbiraderleri. Murat Çetinadam, Metin Doni ve Emre Günaydın’ın kayınpederleri EYYÜP DONİ hakkın rahmetine kavuşmuştur. Cenazesi Kocaeli Körfez mezarlığına defnedilmiştir.

 

Merhum Süleyman, Mahmut, Ramazan, Emin ve Nasih Uma’nın kardeşleri. Mehmet Fatih ve Ahmet Uma’nın babası. Uğur Fahri Yürekli’nin kayınbabası. Emekli öğretmen Bahri Uma hakkın rahmetine kavuşmuştur.
Cenazesi 21 Temmuz Çarşamba günü defnedilmiştir. Pandemiden dolayı taziye yapılmayacaktır.

Başsağlığı İrtibat telefonları: 0 532 784 70 88-0 532 600 90 12

 

Merhum Mustafa Büyükkırcalı’nın kızı. Merhum Osman Keşküş’ün hanımı. Zeynel Abidin Beyazgül’ün amcası kızı. Merhum Mehmet Emin Keşküş, Merhum Hasan Keşküş ile Halil ve Aziz Keşküş’ün anneleri Zemzem Keşküş (86) vefat etmiştir. Cenazesi toprağa verilmiştir. Taziyesi Ahmet Erseven Mah. 2353 sok. Nurhayat apartmanında oğlu Halil’in evinde yapılmaktadır (21-23 Temmuz)

 

Merhum Şavak Aybar’ın kızı. Merhum hacı Hamdi Dahar’ın gelini. Mahmud Koyuncunun eşi. Merhum Bakır, Yahya ve Mehmet Aybar’ın kızkardeşi. Halil ve Mehmet Koyuncu’nun annesi. Bakır Bostancı ve Mahmut Ezbezirgan’ın kayınvalidesi Nezihe Koyuncu hakkın rahmetine kavuşmuştur. Cenazesi 21 Temmuz 2021 günü Harrankapı aile mezarlığına defnedilmiştir.

Başsağlığı iletişim: 0 541 670 22 53 (Mehmet Aybar)

 

Merhum Hacı Sırrı, Aziz ve Saniye Saatçi’nin kızı. Merhum Necati Balkanlı’nın eşi. Selma Öcal, Merhum Belma Ünlü, Nevin Ünlü, Şükran Erkuş ve Nezihe Saatçi’nin kardeşleri. Rüştü ve Yücel Öcal, Fatih ve Sırrı Erkuş, Hasan ve Suat Ünlü’nün teyzeleri. Filiz, Sema ve Murat Balkanlı’nın anneleri Fatma Balkanlı (72) hakkın rahmetine kavuşmuştur. Cenazesi 20 Temmuz 2021 günü Ankara’da defnedilmiştir.

 

Merhum Abdullah Atlas’ın oğlu. Necmeddin ve Mehmet Atlas’ın kardeşleri. Faruk, Abdullah ve Bekir Atlas’ın babaları. Abdullah, Ömer, Mehmet, Ahmet, Mustafa, Ali ve İbrahim Atlas’ın amcaları. Ömer Faruk Baysal’ın kayınbabası. Müslüm, Mithat, Avni ve Ahmet Güven’in enişteleri. Hacı Mahmut Nedim Atlas hakkın rahmetine kavuşmuştur. Cenazesi 21.07.2021 Çarşamba günü Yeni Asri mezarlığına defnedilmiştir.

Taziye yeri: Arıcı taziye evi/Karaköprü

 

Merhum Hüseyin Akbulut’un oğlu. Merhum Memet ve Eyüp Akbulut’un abisi, Hacı Ali Akbulut, Hasan Fevzi Akbulut, Mehmet Ali Akbulut’un amcasıoğlu. Adem Canbek’in kayınbabası. Mehmet, Hüseyin, Aziz ve Eser Akbulut’un babası Tır şoförü Müslüm Akbulut (60) hakkın rahmetine kavuşmuştur. Cenazesi 20.7.2021 günü Yeni asri mezarlıkta defnedilmiştir.

Taziye yeri: Kaysı taziye evi /Bayanlara Mahmut Sade taziye evi (20-23 Temmuz)

 

Merhum Ahmet Tokmak’ın kızı. Merhum Ali, Merhum İsmail, Mustafa, Celal ve Yaşar Tokmak’ın ablaları. Hasan, Salih, Mehmet, Mahmut, İsmail ve Ahmet Ay’ın teyzesi kızı ve yengeleri. Mehmet Fatih, Yusuf, Yunus ve Veysel Ay’ın Anneleri. Emekli öğretmen İbrahim Ay’ın eşi Vatha AY hakkın rahmetine kavuşmuştur. Cenazesi 20 Temmuz Salı günü Bediüzzaman Aile mezarlığına defnedilmiştir.

Taziye yeri: Ramazan Başak taziye evi

 

Merhum Ali Banuk’un oğlu. Merhum Ömer Banuk’un abisi. Halil ve İsmail Banuk’un babaları. Mehmet Ali, Hayrettin, Mustafa, Lütfü, Halis ve Fahri Banuk’un amcaları. H.İsmail, H.Ali, Hamit Yüksekyayla’nın amcasıoğlu. Mehmet Yüksekyayla, Ahmet Doğrul, Eray Çubuk, Mehmet Şükrü Yaşin, Merhum Sıtkı Çivi ve Merhum Mustafa Demez’in kayınbabaları H.Arslan Banuk vefat etmiştir. Cenazesi 20 Temmuz 2021 günü Yeni Asr-i Mezarlığına defnedilmiştir.

Taziye yeri: Abdurrahman Yavuz Taziye Evi /Sırrın-Karşıyaka

 

 

 

 

 

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.