Ülke genelinde 8 Mayıs Anneler Günü çeşitli etkinliklerle kutlandı.

Etkinlikler kapsamında vatandaşların can ve mal güvenliğini sağlamakla yükümlü olan polisler Suruç ilçesinde bir etkinliğe imza attı.

Suruç İlçe Emniyet müdürlüğünde görevli polisler anneler günü nedeniyle , karanfil dağıttı.

Hafta sonu yoğunluğu yaşandığı Suruç’ta ilçe Emniyet Müdürlüğüne bağlı Asayiş bürosunda görevli ekipler Anneler Günü nedeniyle Cumhuriyet meydanında uygulama yaptı.

Asayiş kontrolünün yapıldığını zanneden sürücüler ellerinde kırmızı karanfiller olan bayan polisleri görünce uygulamanın Anneler günü dolayısıyla yapıldığını fark ettiler.

Araçları tek durdurup hayırlı hafta sonları ve hayırlı yolculuklar dileyen bayan polisler araç içerisinde bulunan kadınlara kırmızı karanfil dağıtarak Anneler Gününü kutladılar.

Bayan polisler eşliğinde yapılan etkinlik dolayısıyla kadınlar ve sürücüler polislere teşekkür ederken bayan polislerle araç içerisinde bulunan kadınların sohbeti renkli görüntülere neden oldu.

Suruç İlçe Emniyet Müdürlüğü ” Vatandaşlarımızın can ve mal güvenliğini sağlamak için sorumluluk bölgemizde 24 saat görev başındayız. Gorev sürecimiz sosyal sorumluluk projesi kapsamında anneleri unutmadık. Tüm annelerin 8 Mayıs Anneler Günü kutluyoruz temennisinde bulundular.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir