Faruk DEVECİ


İçişleri Bakanlığı merkez ve taşra teşkilatları için ilan edilen bin 772 adet 4/B Sözleşmeli Personel Pozisyonlarına personel alımı sınav sonuç listeleri açıklandı. Adaylardan 45’i Şanlıurfa’yı tercih etti

İçişleri Bakanlığının merkez ve taşra teşkilatı için ilan edilen 1.772 adet 4/B Sözleşmeli Personel Pozisyonlarına personel alımı için 22 Mart-07 Nisan 2021 tarihleri arasında gerçekleştirilen giriş (sözlü) sınavına ilişkin Kesin Asil/Yedek Başarı Listeleri açıklandı. Listeye bakıldığında ilimizi tercih eden asil ve yedek olmak üzere 45 adayı yer aldığı görülüyor.

Tercihlerini yapan adaylar atama, sözleşme ve iş talep formlarını Şanlıurfa Valiliği İl Yazı İşleri Müdürlüğüne 14-15 Haziran 2021günleri 10:00- 15:45 saatleri arasında teslim etmeleri gerekiyor. Belirtilen tarihlerde istenilen evrakları teslim etmeyen adaylar herhangi bir hak talebinde bulunamayacaklar. İstenen belgeleri sadece asil olarak listede yer alanlar teslim edecek. Yedek adaylara sıra gelmesi durumunda ilgili adaylarla iletişime geçilerek evrak teslimi istenilecek.

Söz konusu sonuçlar ayrıca posta yoluyla veya diğer iletişim araçları ile bildirilmeyeceği belirtilirken, adayların Valiliğin resmi internet adresini takip etmeleri gerekiyor. Duyuru ve sonuçların takip edilmemesi nedeniyle oluşabilecek hak kayıplarından adayların kendileri sorumlu olacak.

Listeye ulaşmak için tıklayınız