Şanlıurfaspor Teknik Direktörü Kemal Kılıç, Bolu kampında tempoyu her gün biraz daha arttırıyor.

Sarı yeşilli takımı 2012 yılında 1’inci Lige taşıyan Kemal hoca sonraki yıllarda 3 kez takımın başına gelmesine karşın başarılı olamamıştı.

Kulüp Başkanı Emin Yetim’in teklifini ‘ Urfa’da yarım kalmış işim var’ diyerek kabul eden Kemal Kılıç bu kez işi sıkı tutuyor.

Transfer Komitesini ve Kemal hocayı en çok zorlayan konu yüksek transfer ücretleri.. Bu nedenle transferde zaman zaman B planı devreye giriyor.

NOKTA TRANSFER ARAYIŞI

Teknik Direktör Kemal Kılıç, gazetemize yaptığı açıklamada, orta saha, ileri uç ve defans hattına oyuncu transfer etmek adına çalışmalarının sürdüğünü bildirdi. Transfer piyasasının yüksek olmasından sadece kendilerinin değil, tüm takımların etkilendiğini anlayan Kılıç, ‘.Takıma direk katkı yapacak nokta transferler için arayışlarımız devam ediyor” dedi.

KAMPTA 16 OYUNCU VAR

Kampta 16 oyuncunun bulunduğunu vurgulayan Kemal Kılıç, ‘Kulüp Başkanımız Sayın Emin Yetim, Sayın Mehmet Giray Küçük bu konuda yoğun bir çalışma içerisindeler. Şartları zorluyoruz, Kulübün menfaatlerini de düşünmek zorundayız. Diğer yandan camianın şampiyonluk beklentisinin de farkındayız. Transfer çalışmalarını bu doğrultuda sürdürüyoruz. Kampta şu anda 16 futbolcu var. Transferde hızlı bir şekilde hareket etme mecburiyetimiz de var. Gelecek oyuncular var. Süper Ligden de oyuncu gelebilir. Görüşmelerimizden kısa sürede sonuç almaya çalışacağız.’ ifadelerini kullandı.

Bilindiği gibi transfer dönemi 8 Eylül’de sona erecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.