Kamu Hastaneleri Genel Müdürü Doç. Dr. Zülfikar Akelma, bayramın birinci günü memleketi Şanlıurfa’da Hastaneleri ziyaret etti, koronavirüsle mücadeledeki özverilerinden dolayı sağlık çalışanlarına teşekkür etti, bayramlarını kutladı.

Genel Müdüre; Şanlıurfa il Sağlık Müdürü Prof.Dr. Mehmet Gülüm, Kamu Hastane Hizmetleri Başkanı Ögr.Üyesi Dr.Faruk Günak, Sağlık Hizmetleri Başkanı Dr. Rıfat Kemal Aydın, Destek Hizmetleri Başkanı Halil Beyazkendir, Personel Hizmetleri Başkanı İbrahim Demir, Koordinatör Nazif Pakır, Basın İletişim Koordinatörü Ahmet Zeki Güler eşlik etti

Akelma ve beraberindekiler, Ramazan Bayramı vesilesiyle Siverek Devlet Hastanesi, Mehmet Akif İnan Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Şanlıurfa Eğitim Araştırma Hastanesi ve Balıklıgöl Devlet Hastanesi’ni ziyaret etti.

Hastane yöneticileri ve İl Sağlık Müdürü Prof.Dr. Mehmet Gülüm’den bilgi alan Genel Müdür Doç. Dr. Zülfikar Akelma, Acil servis ve yataklı birimlerde görev yapan Sağlık çalışanlarını ziyaret ederek bayramlarını kutladı..

Çocuk İmmünoloji ve Alerji Hastalıkları Uzmanı olan Doç.Dr. Akelma’nın hastaların Anne ve babalarından çocuklarının rahatsızlıkları ile ilgili bilgi alması, ilgilenmesi ve verilen tedavilerine bakması dikkatlerden kaçmadı.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir