Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Şanlıurfa Milletvekili Aziz Aydınlık, Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu’nun 11 Kasım’da ilimizde yapacağı temaslarda kentin çözüm bekleyen problemlerinin öne çıkarılacağını söyledi.

CHP İl Başkanı Hayrettin Cidir ve 13 İlçe Başkanının katıldığı toplantıya ilişkin bir değerlendirme yapan Aydınlık, Kılıçdaroğlu’nun yurt gezisine Urfa’yı da dahil ettiğini, kendisini 11 Kasım’da anımsatarak, ”Bu ziyaretle ilgili olarak İl Başkanımız ve 13 İlçe Başkanımızla fikir alışverişinde bulunduk. Sayın Kılıçdaroğlu’nun Şanlıurfa programına tüm hemşerilerimi davet ediyorum” dedi.

CHP İl Başkanı Hayrettin Cidir ise, ‘Programın Urfamız adına verimli geçmesi için çaba harcayacağız. İlimizin Ulaşım, Enerji, Tarım, Sağlık, Eğitim, Sanayi alanında ciddi sorunları var. İşsizlik giderek büyüyor. bunlara hayat pahalılığı, Konut sorunu, Mevsimlik işçilik, Suriyelilerle alakalı problemleri de dahil edebiliriz. Genel Başkanımız problemlerin çoğunu biliyor, bu kez bizzat yerinde dinleyecektir.’ ifadelerini kullandı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.