Türkiye Değişim Partisi Şanlıurfa İl Kadın Kolları 1.Olağan Kongresi Parti İl Binasında  yapıldı. Tek liste halinde seçime gidildi. Bedriye Küçükoğlu TDP Şanlıurfa İl Kadın Kolları Başkanı oldu.

 

Türkiye Değişim Partisi (TDP) Şanlıurfa İl Kadın Kolları 1.Olağan genel kurul toplantısı yapıldı.

Divan Kurulu Başkanı, kongreye gelemeyip telgraf gönderen TDP Genel Başkan Yardımcısı aynı zamanda Şanlıurfalı olan Necmettin İzol’un mesajını okudu. Oy çokluğunun tespit edilmesinden sonra Bedriye Küçükoğlu’nun hazırladığı tek liste ile seçime gidildi.

TDP Şanlıurfa İl Kadın Kolları Başkanlığına seçilen Küçükoğlu yaptığı teşekkür konuşmasında, bu göreve layık olmaya çalışacağını söyledi. Küçükoğlu, ”Beni bu göreve layık gören öncelikle Türkiye Değişim Partisi Genel Başkanımız Mustafa Sarıgül’e ve Şanlıurfa İl Başkanımız Mehmet Bucak’a teşekkürlerimi sunarım. Pazartesi itibarı ile kadın kollarımızdaki yönetim kurulundaki arkadaşlarımızla STK , kooperatifler ve diğer parti il kadın kolları başkanlarına ziyaretlerimiz olacak. Özellikle kadın hakları ve son zamanlarda artış gösteren kadın cinayetleri ve kadına şiddet konuları üzerinde çalışmalarımız olacak.” dedi.

TDP Şanlıurfa İl Başkanı Mehmet Bucak, Bedriye Küçükoğlu ‘nu tebrik ederek , çalışmalarında başarılar diledi.

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir