Seçim çalışmaları esnasında çıkan olayda AK Parti Milletvekili İbrahim Halil Yıldız’ın yakınlarının saldırısı sonucu ailesinden 3 kişiyi kaybeden ve 276 gündür adalet nöbeti tutan Emine Şenyaşar ve oğlu Ferit Şenyaşar, Ramazan Bayramının 2’nci gününü de adliye önünde karşıladı.

Anne Emine Şenyaşar ise, “Bütün Ramazanı burada geçirdik. Bu bayram da oğlumun yanımızda olacağını umuyordum. Ancak oğlumu bırakmadılar. Herkes de onun suçsuz olduğunu biliyor. Oğlumu bıraksınlar biz de evimize gidelim. Torunlarımı bırakıp adliye önüne geliyorum. Ben herkes için adalet istiyorum. Adalet yerine gelmediği sürece de buradan ayrılmayacağım. Öleceksem de burada ölürüm” şeklinde konuştu.

Bayramın ikinci gününde CHP Şanlıurfa Milletvekili Aziz Aydınlık aileyi ziyaret etti. DEVA Partisi İl Başkanı Av.Ahmet Tüysüz de ziyaretçiler arasındaydı. Tüysüz, ‘‘Adalete ekmekten sudan daha fazla ihtiyaç duyduğumuz bir bayram. Şeker tadında olması gereken bayram katrana dönmesin diye Şenyaşar Ailesiyle birlikteyiz. Adalet arıyoruz.” ifadelerini kullandı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir