CHP Şanlıurfa Milletvekili Adayı Müslüm Akalın, Şanlıurfalı Turizmcilerle biraraya geldi.

Şanlıurfa Milletvekili Adayı Müslüm Akalın, seçim çalışmaları çerçevesinde Şanlıurfalı Turizmcilerle Harran Otel’de biraraya geldi.

URFA TURİZMİNİN SORUNLARI

MASAYA YATIRILDI 

Turizm sektöründe faaliyet gösteren firmaların yetkililerinin bulunduğu toplantıda Şanlıurfa turizminin sorunları,  potansiyeli ve yapılması gereken projeler hakkında konuşuldu.

KENT HAFIZASINI YAŞATMALIYIZ

Urfa tarih ve kültürüyle ilgili araştırmaları bulunan Av. Müslüm Akalın, şehir hafızasının yaşatılması gerektiğine dikkat çekerek, kentte bulunan her sokağın bir anlamı ve tarihinin olduğunu belirtti, turizm konusunda tüm Urfalılara görev düştüğünü kaydetti.

Akalın toplantıya katılan sektör temsilcilerini tek tek dinleyerek not aldı. Sorunların ancak sektör temsilcileriyle ortak akılla çözülebileceğini, Millet İttifakı iktidarında Şanlıurfa’nın kazanacağını söyledi.

Şanlıurfa Turizmde Hakkını Alacak”

Toplantı sonrası kısa bir açıklama yapan CHP Şanlıurfa Milletvekili Adayı Müslüm Akalın, “Şanlıurfa’nın tarih, kültür, doğa ve inanç turizmi açısından barındırdığı potansiyelini harkete geçirilmesi için Şanlıurfalı turizmcilerimizin sorunlarını dinledik. Notlarımızı aldık. Şanlıurfa’nın hak ettiği değeri alması için çok çalışacağız.” açıklamasında bulundu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir