AK Parti Karaköprü İlçe Başkanı Sait Ağan, yeni yıl dolayısıyla bir mesaj yayınladı.

2022 yılını geride bırakıp, yeni ümitler ve hedeflerle 2023 yılına gireceklerini vurgulayan Ağan, mesajında, şunları kaydetti:

”Yeni yılımızın Türkiye yüzyılının temel taşlarını inşa edeceğimiz bu yılda Karaköprü’müze Ülkemize ve tüm insanlığa hayırlar getirmesini temenni ediyorum.

AK Parti Karaköprü İlçe Teşkilatı olarak yeni yılımızda da Karaköprümüze, Şanlıurfamız için hizmet etmek birinci görevimiz olacak ve hizmet maratonumuz hız kesmeden devam edecektir. Bu anlamda en büyük gayemiz sevgi ve hoşgörü ile herkesin gıpta ettiği ilçemizi her alanda daha mutlu insanların yaşadığı bir yer haline gelmesini sağlamaktır.

Karaköprümüzün vizyonunun gelişmesi, modern ve daha konforlu bir kent olması yolunda çalışmalarımız bugün olduğu gibi bundan sonra da devam edecektir.

Bu duygu ve düşüncelerle 2023 yılının; barışın, sevgi, saygı ve hoşgörünün hakim olduğu, dostluk, kardeşlik, dayanışma, birlik ve beraberliğin pekiştiği, ümitlerin ve hayallerin gerçeğe dönüştüğü bir yıl olması dileğiyle, yeni yılın Şanlıurfa’mıza Karaköprü ilçemize ve  ülkemize, huzur, sağlık, mutluluk ve hayırlar getirmesini diliyorum.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir