Doktor ihtiyacı Harran Üniversitesi Hastanesi’nde de sağlık hizmetlerini olumsuz yönde etkiliyor.

Harran Üniversitesi Rektörü Prof.Dr.Mehmet Tahir Güllüoğlu göreve başladığı 17 Mart 2023 tarihinden beri bu konuya odaklanmış durumda. Güllüoğlu, bu girişimlerin olumlu neticelerini müjde olarak sosyal medya hesaplarından duyuruyor.

Rektör Güllüoğlu, son olarak Harran Üniversitesi Hastanesi’ne 3 Uzman doktorun atanacağını müjdeledi. ‘Şehrime verdiğim en güzel haberlerden-5′ başlığı altında, Hastaneye Nefroloji, Yoğun Bakım ve Çocuk Yoğun Bakım dallarında 3 Uzman Doktorun Sağlık Bakanlığı tarafından görevlendirildiğini duyuran Güllüoğlu, ‘‘Bu müjde için başta Bakan  Bekir Bozdağ, Büyükelçimiz Emin Önen, Hocamız Prof.Dr.Abdurrahim Dusak’a çok teşekkür ediyorum.’‘ ifadelerini kullandı.

DURMAK YOK, GAYRETE DEVAM

Bu paylaşıma yorum yapan Ak Parti Şanlıurfa 2. Sıra Milletvekili adayı Emin Önen, ”Urfamız için en iyisini yapmak, birlik içinde gayret etmek en büyük hedefimiz.. Şehrimizin göz bebeği Harran Üniversitesini tüm branşlarda / alanlarda en iyisi yapana kadar durmak yok, gayrete devam.. Yatırım ve kadro kararı hemşehrilerime hayırlı olsun’ dedi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir