AK Parti Genel Başkan Yardımcısı – Yerel Yönetimler Başkanı Mehmet Özhaseki ve TBMM AB Uyum Komisyonu Başkanı Mehmet Kasım Gülpınar, Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül’ün yanında olduklarını vurguladı.

Karşıyaka Mahallesi’nde dün Haliliye Belediyesi’nin Göbeklitepe Parkı açılışı ve Göbeklitepe Kültür Merkezi temel atma töreni sırasında kısa bir konuşma yapan Özhasaki, ‘Zeynel bey hakkında başlatılmış olan bir iftira kampanyası var. Onu yapanları lanetliyorum. Ankara’da oturup Urfa’dan hiç haberi olmayan, bu şehre bir defa bile ayak basmamış olan adamların burada ne olup bittiğini bilmeden, müfteri birinin sözüyle hizmet eden kardeşlerimizi hedef alması hakikaten insafsızlıktır.” dedi.

Ak Parti Şanlıurfa Milletvekili Kasım Gülpınar ise, dürüst birisine iftira atılmasını zulüm olarak nitelendirerek, ‘Urfa’da bir taş üstüne taş koymamış birilerinin çıkıpta bizi eleştirmesi insana ağır geliyor, ben çok iyi anlıyorum. Biz Zeynel beyin arkasında duracağız. İşin doğasında bu vardır. Bu gibi konuları kafaya takmamak gerekir.” ifadelerini kullandı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.