Şanlıurfa›da dün gece Atatürk Bulvarı üzerinde çıkan yangınla ilgili olarak soruşturma başlatıldı.

itfaiye ekiplerini alarma geçiren yangın yoğun çalışmalar sonucu 2’nci kattan diğer katlara sıçramadan kontrol altına alınmıştı.

Yangın sırasında, aralarında bazı sanatçılar ve düğün için gelenlerin de bulunduğu 23 kişi dumandan etkilendi. Aralarında sanatçılar Hamiyet, Nevzat Soydan ve Benhur’un da olduğu 23 kişiye ambulansta oksijen takviyesi uygulandı.

Ünlü manken Tuğba Özay, son dakikada asistanının otel değişikliği yaptığını sosyal medya hesabından duyururken, ‹O odada ve dumanda kalsaydım şu an sizinle konuşamıyor olurdum” dedi.

Kendisi ve asistanı için tutulan odada yangın çıktığını öğrenen Tuğba Özay, küle dönen odaların videosunu paylaşarak, şunları yazdı:

“Bir düğünde sanatçı dostlarımızla beraberdik. Allah bizi gerçekten korudu. çünkü benim ve asistanımın kalacağı yan yana iki odada yangın çıkıyor. Ben de son dakikada otel değiştirmiştim. Yangınlarla sınavımız nedir bilmiyorum ama gerçekten Allah korudu. Merak etmeyin biz iyiyiz. O odada ve dumanda kalsaydım şu an sizinle konuşamıyor olurdum. Şu an iyiyiz , güvendeyiz .. İçimdeki nasıl bir histir ki ben oradan son anda kalmaktan vazgeçip ayrılıyorum . Hepimize geçmiş olsun ” 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.