Şanlıurfa Büyükşehir  Belediyesince kura sonucu belirlenen yeni hak sahipleri hobi evlerine gelmeye başladılar.

Başkan Beyazgül’ün ilk fideyi toprakla buluşturduğu bahçelerde biber, patlıcan ve domates fideleri yeni sakinlerin ilgisi sayesinde gelişiyor.

65 yaş üstü, engelli, şehit ve gazi yakınları için her detayın düşünüldüğü Hobi Bahçesinde incelemelerde bulunan Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül teknik ekipten bilgi aldı, eksikliklerin tespit edilerek giderilmesi talimatını verdi.

Hobi evlerinin yeni sahipleri ile bir süre sohbet eden Başkan Beyazgül çay ikramını geri çevirmedi.

“VATANDAŞIN MUTLULUĞU BİZİM MUTLULUĞUMUZDUR”

Vatandaşların yüzünün gülüyor olmasının kendileri için son derece önemli olduğunun altını çizen Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül onların mutluluğu bizim mutluluğumuzdur” dedi. Beyazgül, “Hobi Bahçelerimizi incelemek, varsa eksiklikleri tamamlamak üzere buradayız. Vatandaşlarımıza memnun olup olmadıklarını sorduk. Mutlu olduklarını görünce biz de mutlu olduk. İnşallah diğer misafirlerimiz de buraya gelince daha güzel bir ortam sağlanmış olacak. Görevlilerimiz de burada bulunacak ve yeni hak sahiplerine hizmet edecekler. Daha mutlu, daha güzel bir ortamda yaşamaları bizleri de mutlu eder” ifadelerini kullandı.

BAŞKAN HAYALİMİZİ GERÇEKLEŞTİRDİ

Hobi Bahçesinin yeni sahipleri de hep hayalini kurdukları 1 dönümlük bir yerlerinin olmasını sağlayan, hayallerini gerçekleştiren Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanına teşekkür ederek toprakla iç içe oldukları için mutlu olduklarını aktardılar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.