Faruk DEVECİ

Şanlıurfa Vakfı Genel Başkanı, Emekli Korgeneral Mustafa Kemal Alataş, Astor firmasıyla yüzde 20 indirim protokolü imzaladıklarını duyurdu.

Buna göre, indirim imkanından Vakıf üyeleri ve öğrenciler yararlanacak.

Alataş, bu konuda şu bilgileri verdi:

”Vakfımızdan burs alan ve alamayan öğrencilerimizle Vakfımız üyelerinin şehirler arası ulaşım konusunda bir nebze olsun rahatlatmak amacıyla Vakfımız ile “Astor Seyahat” arasında bir indirim Protokolü imzalandı.

Protokole göre Vakfımızdan alınan kimlik belgesi ile öğrenci ve üyeler bu belgeleri Astor Seyahat acentelerinde ibraz etmeleri durumunda 2022 2023 öğretim yılında güncel fiyatlar üzerinden net %20 indirimli seyahat edebileceklerdir.

Şanlıurfa Vakfı olarak Şanlıurfalı öğrencilerimize, vakfımız üyelerine yaptıkları bu katkıdan dolayı “Astor Seyahat” firması yetkililerine teşekkür ederiz.”

Yorumlar 1 Yorum

  1. 8 Kasım 2022

    Nureddin KAYA

    Ben de eski bir vakıf yöneticisi olarak sayın Vakıf Başkanımız Alataş Paşamı ve Vakıf yönetimini tebrik ediyorum. Vakfın güzel ve hayırlı hizmetlerini heyecanla takip ediyorum. Şehirlerarası seyahat artık neredeyse lüks oldu. Böyle bir hizmet elbette bu zamanda çok anlamlı bir hizmet olarak değerlendirilmelidir.
    Katkılarından dolayı Astor firmasına da teşekkür ediyorum. İnşallah bu hizmete Şanlıurfamızın en köklü ve eski seyahat firması olan Cesur Turizm ve Hassoy seyahatten de katılmalarını bekliyoruz.

    Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir