Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi Mayıs Ayı Meclis toplantısının 5’inci oturumu Meclis Başkanvekili Ahmet Kaytan Başkanlığında yapıldı. 2021 yılı ŞUSKİ Genel Müdürlüğü’nün faaliyet raporları ve kesin hesap cetveli görüşüldü.

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi Mayıs Ayı Meclis toplantısının 5’inci oturumu Meclis Başkanvekili Ahmet Kaytan Başkanlığında gerçekleşti.

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi Meclis toplantı salonunda yapılan 5’inci oturumda Büyükşehir belediyesinin 2021 yılı kesin hesap cetveli ve ŞUSKİ Genel Müdürlüğünün 2021 yılı faaliyet raporu ve kesin hesap cetveli görüşülerek onaylandı.

Meclisin son oturumunda yapılan görüşmelerin ardından açıklama yapan Büyükşehir Belediyesi Meclis Başkanvekili Ahmet Kaytan, şu değerlendirmeyi yaptı:

‘’Mayıs ayı meclisimiz yoğun bir gündem ile toplandı. 5 gün boyunca çalışmalarımızı yürüttük. Büyükşehir belediyemizin 2021 yılı kesin hesap cetveli onaylanmış oldu. ŞUSKİ Genel Müdürlüğümüzün faaliyet raporu meclisimiz tarafından müzakere edilerek onaylandı. Aynı zamanda ŞUSKİ Genel Müdürlüğümüzün 2021 yılı kesin hesap cetveli bu oturumda onaylanmış oldu. Bu çalışmalar sürecinde özellikle plan bütçe komisyonu, AR-GE Komisyonu, İmar ve Bayındırlık komisyonu ve diğer komisyonlarda çalışmalar yapan arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Aynı zamanda meclisimizin bütün bu konuları müzakere etme sürecinde meclise katılım ve katkı sunan herkese teşekkür ediyorum. 2022 yılının gerek Büyükşehrimiz için gerekse ŞUSKİ genel müdürlüğümüzün daha verimli, daha faaliyetlerinin yoğun olduğu, daha huzurlu bir şehir oluşturma bağlamında bereketli geçmesini diliyorum’’ 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.