Galatasaray Sportif A.Ş Yönetim Kurulu belli oldu. Üye sayısı 7’den 12’ye çıkarıldı. Yeni yönetime Şanlıurfa eski Milletvekili Mehmet Güneş’in oğlu Şanlıurfaspor eski yöneticisi Maruf Güneş’le birlikte Urfalı İbrahim Hatipoğlu ve Nihat Kırmızı da girdi.

Galatasaray Kulübü’nde futbolun yönetildiği masa  7’den 12 kişiye çıkarıldı. Başkan Dursun Özbek’in daha güçlü bir ekip oluşturmak adına bu kararı aldığı belirtiliyor.

Galatasaray Kulübü’nde futbolun yönetildiği masa resmen 7’den 12 kişiye çıkarıldı. Başkan Dursun Özbek’in daha güçlü bir ekip oluşturmak adına aldığı bu karar dün resmen yürürlüğe girdi.

23 Ekim’de duyurulan bu gelişme önceki gün gerçekleşen Sportif AŞ Genel Kurulu ile start aldı. Galatasaray’da futbolun yönetildiği Sportif AŞ Yönetim Kurulu’nda sarı kırmızılı camianın yakından tanıdığı önemli isimler yer aldı.

Dursun Özbek’in başkanlığını yapacağı listede 2. adam yani başkan vekili yine Erden Timur olacak. Galatasaray Yönetim Kurulu’ndan, Sportif AŞ’de 2. Başkan Metin Öztürk, Başkan Yardımcısı Niyazi Yelkencioğlu, Eray Yazgan, Can Natan yer aldı.

Hürriyet’in haberine göre Özbek, bağımsız üye olarak ekibine önemli iş insanlarını dahil etti. Galatasaray Sportif AŞ Yönetim Kurulu’nda GSYİAD Başkanı İbrahim Hatipoğlu ile birlikte iş insanları Nihat Kırmızı, Maruf Güneş, Mustafa Aktaş, Fatih Demircan ve Emin İmanov yer aldı.

İŞTE SPORTİF A.Ş’NİN YENİ YÖNETİMİ

Dursun Özbek
Erden Timur
Metin Öztürk
Niyazi Yelkencioğlu
Eray Yazgan
Can Natan
İbrahim Hatipoğlu
Maruf Güneş
Nihat Kırmızı
Mustafa Aktaş
Fatih Demircan
Emin İmanov

Yorumlar 1 Yorum

  1. 28 Kasım 2022

    Nureddin KAYA

    Bir Şanlıurfa’lı ve koyu bir Galatasaray’lı olarak gurur duyuyorum. İnşallah hem şahıslarını hem de Şanlıurfa’yı Galatasaray bünyesinde en iyi şekilde temsil ederler. Başarılar diliyorum.

    Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir