Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Şanlıurfa Milletvekili Aziz Aydınlık, ünü Türkiye’ye yayılan Baklavacı Şemsettin Toprak’ı bir süre önce açtığı Karaköprü Şubesi’nde ziyaret etti.

CHP Şanlıurfa İl Başkan Yardımcıları Miktat Aydınlık ve C.Cahit Coşkun ile birlikte Baklavacı Şemsettin’le Diyarbakır yolu üzerindeki yeni binasında ziyaret eden Aydınlık, örnek girişimciyi cesaretinden ve yarattığı markadan dolayı kutladı.

Kaliteli bir baklava için gerekli olan fıstık, sert buğday ve sade yağın hammaddelerin Urfa’da üretildiğine dikkat çeken Milletvekili Aydınlık, ‘Sayın Şemsettin Toprak, çıraklıktan başlayarak işinin ustası oldu. Urfa insanı isterse işte böyle marka yaratabilir sözünü kanıtladı. Bu anlamda işini geliştirmek isteyenlere cesaret verdi. Her bütçeye uygun baklava üretimi yaparak yurdun dört bir köşesinde Şube açılmasını sağlayan , 81 ile kargoyla Baklava gönderen, çok sayıda insanımıza istihdam sağlayan kardeşimizi kutluyorum.’ dedi.

Şemsettin Toprak ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Cumhuriyet Halk Partisi Şanlıurfa Milletvekili Aziz Aydınlık, İl Başkan Yardımcıları Miktat Aydınlık ve C.Cahit Coşkun’a ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti.