Şanlıurfa’da uzman Doktor sıkıntısı giderek büyüyor.  İlimizle ilişkisini kesen Doktorlara bir isim daha eklendi.

Urfa’da 8 yıla yakındır görev yapan Ortopedi ve Travmatoloji Uzmanı Dr.Öğr.Üyesi Ali Levent’in ayrıldığı Mehmet Akif İnan Eğitim ve Araştırma Hastanesi sosyal medya hesabından duyuruldu. Yapılan paylaşımda, Hastanemizde 2016 yılından itibaren Ortopedi ve Travmatoloji uzmanı olarak görev yapmakta olan Dr.Öğr.Üyesi Ali Levent hastanemizden ayrıldı. Cerrahi alanda başarılı operasyonlara imza atan doktorumuza, Başhekimimiz Dr.Öğr.Üyesi Bedri Caner Kaya tarafından teşekkür belgesi verildi” ifadeleri kullanıldı.

Bu konuda yorum yapanlardan Dr.Halil Baysal adlı Twitter kullanıcısı, Dr.Öğr.Üyesi Ali Levent’in Katar’a gideceğini belirtti. 
Diğer bazı yorumlar şöyle:
Yılmaz Atınsoy: Bazı siyasal destekli kişilere, beleşten 2-3-4-5 yerden maaş ödenirken yetişmiş insanlarımıza sahip çıkacak paramız yok maalesef! Paradan geçtik güvenlik önlemleri bile yeterli değil.
Nomadicwoman: Başarılı ameliyatlara imza atan bu kadar başarılı bir hekimi nasıl tutmayı başaramadık diye düşünmek kimsenin aklına gelmiyor mu Gerçekten yakında hekimsiz kalacağız.. Olan yine garibana olacak..
Joleyerdal: Çok ciddi tıbbi operasyon gerektirecek her Doktorun cesaret edemediği vakalı hastaları bilgisiyle tecrübesiyle iyi niyet ve samimi müdahaleleriyle hayatımda böyle bir doktor görmedim yolun bahtın açık olsun güzel insan..
Ag.Elem: Gülerek değil ağlayarak uğurlanmalı doktorlar. Umarım çok mutlu bir hayatı olur yakında hastaneye gitmeye gerek kalmayacak çünkü doktor kalmamış olacak

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.