Haliliye Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü tarafından üniversite sınavlarına hazırlanan Lise son sınıf öğrencileri için deneme sınavı yapıldı.

Recep Tayyip Erdoğan Kültür Merkezi ile Bahçelievler Gençlik ve Eğitim Merkezi kütüphanesine kayıtlı öğrencileri kapsayan ücretsiz deneme sınavlarında Liseliler,  Yükseköğretim Kurumları Sınavı (YKS) öncesi eksiklerini görme imkanı buldu.

Periyodik olarak yapılan Alan Yeterlilik Deneme Sınavı (AYT) yaklaşık 150 öğrencinin katılımıyla Bahçelievler Gençlik ve Eğitim Merkezi’nde gerçekleşti.

Düzenli olarak yapılan deneme sınavları ile üniversiteye ve hayallerine emin adımlarla hazırlandıklarını ifade eden öğrenciler, kendilerine sunulan imkan dolayısıyla Haliliye Belediyesine ve Belediye Başkanı Mehmet Canpolat’a teşekkürlerini iletti.

Öte yandan Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü tarafından yapılan açıklamada, deneme sınavlarının her ay düzenli olarak yapıldığı, Haliliye Belediyesi bünyesindeki kütüphanelere ise kayıtların halen devam ettiği belirtildi.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir