2022-2023 sezonunda güçlü bir kadro oluşturarak şampiyonluğa oynamayı hedefleyen Urfaspor, eski hocası Kemal Kılıç’la anlaşmaya vardı.

Daha önce 3 kez Sarı yeşilli takımda görev yapan Kemal Kılıç kente gelerek Kulüp tesislerinde 4’üncü kez imzayı attı.

Bu anlamda GAP Vadisi tesislerinde bir basın toplantısı düzenlendi. Toplantıda bir konuşma yapan Kulüp Başkanı Emin Yetim, Şanlıurfaspor’un başarısı için Valisinden, Belediye Başkanına, Milletvekillerinden ilçe belediyelerine, iş insanlarına kadar herkesin elini taşın altına koyması gerektiğini söyledi.

Emin Yetim, şunları kaydetti:

”Bu, sadece buradaki yönetimle, Teknik Direktör’le olacak bir iş değil. Sayın Valimiz Salih Ayhan sporu seven ve sportif faaliyetlerle ön plana çıkan bir isim. Umarım bu enerjisini Şanlıurfaspor’un başarısı içinde görürüz, açık açık söylemeliyim ki gerek yerel yönetimlerden, mevcut Belediye Başkanından STK’lardan ve Şanlıurfa’daki iş adamlarından gerekli desteği alamıyoruz.

Şanlıurfaspor’un başarısı için ortaya konmuş bir ciddiyet görmüyoruz. Başarı birlikte çalışmakla gelir. En kısa sürede bu şehrin bütün ileri gelen kamu kurum kuruluşları ile Valisi, Belediye Başkanı, iş insanlarıyla birlikte bir toplantı gerçekleştireceğiz ve kendilerine şu soruyu soracağız Şanlıurfaspor’un başarılı olmasını istiyor musunuz istemiyor musunuz? İşte o zaman gerekli desteği alırsak ve iyi bir transfer dönemi geçirirsek, sezonu büyük bir başarı ile şampiyonlukla bitireceğimize inanıyorum.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.