Harran Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi tarafından ‘Başarıya Giden Yolda Kariyer Planlaması’ söyleşisinin 2.si düzenledi.

İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Konferans salonunda gerçekleşen programa, İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Abdullah Çelik, Ziraat Fakültemiz Dekanı Prof. Dr. Mehmet Ali Çullu, Siverek Belediye Başkanı Ayşe Çakmak, Halfeti Belediye Başkanı Şeref Albayrak, Cumhurbaşkanlığı Ekonomi Politikaları Kurul Üyesi ve İktisat Bölüm Başkanı Doç. Dr. Zeynep Müjde Sakar, Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı Şanlıurfa Bölge Müdürü Dr. Efe Murat Erbaş, akademisyenler ve öğrenciler katıldı.

İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Yönetimi tarafından üniversite öğrencilerine yönelik kariyerinin zirvesinde olan konuklar üniversiteye davet edilerek tecrübelerinin aktarılması adına programlar düzenleniyor.

Başarıya Giden Yolda Kariyer Planlaması-2 programında, Siverek Belediye Başkanı Ayşe Çakmak, Halfeti Belediye Başkanı Şeref Albayrak, Cumhurbaşkanlığı Ekonomi Politikaları Kurul Üyesi ve İktisat Bölüm Başkanı Doç. Dr. Zeynep Müjde Sakar ve Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı Şanlıurfa Bölge Müdürü Dr. Efe Murat Erbaş, çalışma hayatlarındaki büyük bilgi birikimi ve tecrübesini öğrencilere aktardı.

Öğrencilere mezun olduktan sonra iş yaşamına daha çabuk adapte olmaları için sunumlar gerçekleştiren konuklar, öğrencilere çeşitli tavsiyelerde bulundular.

Program, konuşmacıların öğrencilerin sorularını yanıtlaması ve teşekkür belgelerinin takdiminin ardından toplu fotoğraf çekimi ile son buldu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir