Emin Yetim önderliğinde yapılan İYİ Parti Şanlıurfa İl Başkanlığı bayramlaşma töreni adeta gövde gösterisine dönüştü.

14 Mayıs 2023 tarihinde yapılacak Milletvekili Genel seçimlerinde İYİ Partiden Şanlıurfa Milletvekili Adayı olan Şanlıurfaspor eski Kulüp Başkanı iş adamı Emin Yetim önderliğinde bir araya gelen İYİ Partililer,  bayramlaşma törenini adeta miting alanına dönüştürdü.

Piazza AVM karşısında bulunan Harmancı Plaza’da gerçekleşen bayramlaşma töreninde davullu zurna eşliğinde şenlik havasında gerçekleşti.

İYİ Parti Şanlıurfa İl Başkanlığı bayramlaşma törenine, İYİ Parti Şanlıurfa Milletvekili Adayı Emin Yetim, CHP Şanlıurfa Milletvekili Aziz Aydınlık, İYİ Parti Şanlıurfa İl Başkanı Av. Mehmet Sadık Köroğlu, CHP PM üyesi Erbil Aydınlık, CHP eski İl Başkanı Ahmet Budak, Demokrat Parti Şanlıurfa İl Başkanı Mustafa Polat, İYİ Parti Şanlıurfa Milletvekili Adayları Mehmet Ali Arusoğlu, Mehmet Yıldırım, Hüseyin Sirhan Gökdoğan, Mehmet Hamcan, Mehmet Emin Güvenç, Demokrat Parti Karaköprü ilçe Başkanı Mehmet Çalışkan, İYİ Parti İl ve ilçe teşkilat başkanlarının yanı sıra çok sayıda teşkilat üyesi ve yüzlerce vatandaş katıldı.

İYİ Parti Şanlıurfa Milletvekili Adayı Emin Yetim,  partililere hitaben yaptığı konuşmada şunları kaydetti:

Öncelikle buraya kadar gelen tüm hemşerilerimin Ramazan bayramını tebrik ediyorum, bizi burada yalnız bırakmayan ve bayramlaşmamıza gelen tüm hemşerilerime ayrıca teşekkür ediyorum. En kötü günümüz böyle olsun diye umuyorum, Allah nasip ederse 14 Mayıs günü daha coşkulu bir kutlama için burada daha kalabalık ve daha coşkulu bir kutlama yapacağız.

İnanıyoruz halkımıza, hemşerilerimize, memleketimize inanıyoruz. Kendi öz evlatlarına sahip çıkarak oylarını vereceklerine inanıyoruz, güveniyoruz.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir