İYİ Parti Şanlıurfa Milletvekili Adayı Emin Yetim beraberindekiler ile birlikte SSK Caddesi, Açıksu Caddesi, Akabe, Direkli ve Akşemsettin Mahallesi esnaf ve sakinlerini ziyaret etti.

Seçim çalışmaları kapsamında 14 Mayıs tarihine kadar sıkılmadık el, çalmadık kapı ve girilmedik gönül bırakmayacağız sloganı ile çalışmalarını sürdüren İYİ Parti Şanlıurfa Milletvekili Adayı Emin Yetim, beraberindekiler le birlikte SSK Caddesi, Açıksu Caddesi, Akabe, Direkli ve Akşemsettin Mahallesi sakinlerini ve esnafını ziyaret ederek sorunlarını dinledi.

İYİ Parti’nin Şanlıurfa 1. sıradan aday gösterdiği iş adamı Emin Yetim, gittiği her yerde güler yüzle karşılanırken, esnaf ve vatandaşların sorunlarını da not etti.

Esnafın, vatandaşın, çiftçinin, sorunlarını taleplerini kaydeden Emin Yetim, 14 Mayıs sonrası vakit kaybetmeden bu sorunların çözümü için işbaşı yapacaklarını belirterek, esnaf ve halktan destek istedi.

14 MAYIS’TA ŞANLIURFA TARİH YAZACAK

14 Mayıs’ta Urfa’nın öz bir evladı olarak “Birlikte Kazanacağız” ve “Birlikte Tarih Yazacağız” diyen İYİ Parti Şanlıurfa Milletvekili Adayı İş Adamı Emin Yetim, “Samimiyet, tevazu ve azim ile durmadan ve yorulmadan milletimizin arasında olacağız. 14 Mayıs tarihinde Birlikte tarih yazarak başaracağız” ifadelerini kullandı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir