İYİ Parti Şanlıurfa 1’inci sıra Milletvekili adayı iş adamı Emin Yetim, seçim çalışmaları sırasında Sancaktar mahallesinde ikamet eden engelli kızın tekerlekli sandalye talebine duyarsız kalmadı.

Akabe Mahallesinde evleri selden zarar gördüğü için geçici olarak Haliliye’nin Sancaktar Mahallesinde geçici olarak ikamet eden 17 yaşındaki Fatma Bulut’un tekerlekli sandalye talebiyle karşılaşan Emin Yetim, g nç kızı 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda tekerlekli sandalye göndererek mutlu etti.

HER İNSAN BİR ENGELLİ ADAYIDIR

İYİ Parti Şanlıurfa Milletvekili Adayı Emin Yetim, bu konuda şu açıklamayı yaptı:

“Ev ziyaretlerimiz kapsamında gezmiş olduğumuz evlerde vatandaşları ziyaret ederek onların sorunlarını dinliyor, gücümüz yettiğince çözüm üretmeye çalışıyoruz. Gezimiz sırasında genç bir kızımız tekerlekli sandalye talebinde bulunmuş, biz de buna duyarsız kalamayacağımızı söylemiştik. Arkadaşlarımızdan tekerlekli sandalyeyi satın almalarını istedik ve 23 Nisan gibi anlamlı bir günde kendisine armağan ettik. Kendisi de telefonla görüntülü bir şekilde arayarak teşekkür etti. Onunla birlikte biz de mutlu olduk. Bu sayede hiç olmazsa hayatı biraz olsun kolaylaşmış olacak.  Unutmayalım ki hepimiz birer engelli adayıyız.”

14 Mayıs 2023 tarihinde yapılacak genel seçimlerde Milletvekili seçilmesi halinde halkın dertlerine derman olmak adına mücadele edeceğini vurgulayan Yetim,  ”Urfa’nın öz evlatları olan İYİ Parti adayları için oy talep ediyorum” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir