Şanlıurfaspor Kulübü, prensipte anlaşmaya varılan Gökhan Meral’in son anda karar değiştirerek, Diyarbakirspor’a imza atması üzerine yazılı bir açıklama yaptı.

Kulüp açıklamasına yorum getiren bazı taraftarlar, ‘Bize karakterli oyuncu lazım, böyleleri değil.’ İyi ki gelmemiş bize!’ yorumunu yaptı. Bazıları ise yaşanan bu hayal kırıklığını yöneticilerin beceriksizliğine bağladı, ‘Bu da bize ders olsun’ yorumu yapıldı.

Bir şunu diyen bir yazı 'SANLIURFA SPOR KULUBU KAMUOYUNA DUYURULUR Kocaelispor'da Futbolcu Gökhan Meral'ın gerek kendisi ile gerekse menajeri ile 10 gündür devam eden transfer görüşmelerimiz sonucun- da her türlü şartta anlaşma sağladık. Cuma günü kendisini Şanlıurfa'ya imzaya beklediğimiz Meral'in tarafımıza bilgi vermeksizin Diyarbekirs- por ile anlaşmış olduğunu öğrenmiş bulunmaktayız. "Cuma Günü imza atmak için Şanlıurfa'da olacağım" diyen Meral'in bu davranışı sonrası bu kez sosyal medyada "Şanlıurfaspor ile anlaşama- yan Meral Diyarbekirspor ile anlaşma sağladı" şeklinde çarpıtılmış ha- berler ortaya çıkmıştır. Sözünün eri Şanlıurfaspor'umuz karşısında böylesine etik olmayan bir davranış sergileyen Meral'in tutumu tarafımızca üzüntü ile karşılanmış- tır. Kamuoyunu bilgilendirir, Diyarbekispor'a hayırlı olmasını dileriz.' görseli olabilirResim