İYİ Parti Şanlıurfa Milletvekili Adayı Emin Yetim önderliğinde açılışı gerçekleşen Karaköprü seçim bürosunun açılışı adeta miting alanına dönüştü.

14 Mayıs 2023 tarihinde yapılacak olan Milletvekili Genel seçimlerinde İYİ Parti’den Şanlıurfa Milletvekili Adayı olan iş adamı Emin Yetim adına açılan Karaköprü Diyarbakır Yolu üzerinde açılan seçim ofisi sevenlerinin katılımı ile adeta bir mitinge dönüşerek şenlik havasında gerçekleşti.

Emin Yetim adına açılışı yapılan Karaköprü’deki açılan seçim irtibat bürosunun açılışına, İYİ Parti Şanlıurfa Milletvekili Adayı Emin Yetim, İYİ Parti Şanlıurfa İl Başkanı Av. Mehmet Sadık Köroğlu, DEVA Partisi Şanlıurfa İl Başkanı Av. İbrahim Halil Aydın, Demokrat Parti Şanlıurfa İl Başkanı Mustafa Polat, iş adamı ve kanaat önderi Cengiz İzol, Kanaat Önderi Hadi Öge, İYİ Parti Şanlıurfa Milletvekili Adayları Mehmet Ali Arusoğlu, Mehmet Yıldırım, Ömer Faruk Aişeoğlu, Mehmet Hamcan, Mehmet Emin Güvenç, Merkez Parti Şanlıurfa İl Başkanı Mehmet Özbay, Demokrat Parti Karaköprü ilçe Başkanı Mehmet Çalışkan, İYİ Parti İl ve ilçe teşkilat başkanlarının yanı sıra çok sayıda teşkilat üyesi ve binlerce vatandaşın katılımı ile birlikte açılışı gerçekleşen seçim ofisinin açılış törenine adeta bir gövde gösterisi ve mitinge dönüştü.

Protokol konuşmalarından sonra coşkulu ve bir o kadarda heyecanlı bir kalabalığa hitap eden İYİ Parti Şanlıurfa Milletvekili Adayı Emin Yetim, şunları kaydetti:

”Öncelikle buraya kadar gelen tüm hemşerilerimin Ramazan Bayramlarını tebrik ediyorum, bizi burada yalnız bırakmayan ve seçim ofisimizin açılışı için buraya kadar gelen tüm hemşerilerime teşekkür ediyorum. En kötü günümüz böyle olsun diye umuyorum, Allah nasip ederse 14 Mayıs günü daha coşkulu bir kutlama daha yapmak için burada daha kalabalık ve daha coşkulu bir kutlama yapacağız. 

Bu memleketin bir evladı olarak yıllarca Şanlıurfa ve Şanlıurfaspor’un başarısı için mücadele verdim, birçok engellemelere rağmen başarılı olduk. Şanlıurfa başta olmak üzere birçok alanlarda 1200 kişinin çalıştığı bir firma sahibi olarak ve şampiyonluğa emin adımlarla ilerleyen bir Şanlıurfaspor’u marka haline getirmek için gece gündüz mücadele ettik. Halkımızın kendi öz evlatlarına sahip çıkarak oylarını vereceklerine inanıyoruz, güveniyoruz,”

Açılış töreninden sonra partililerle bir süre sohbet eden İYİ Parti Şanlıurfa Milletvekili Adayı Emin Yetim ve beraberindekiler, daha sonra İYİ Parti Şanlıurfa Milletvekili adayı Mehmet Ali Arusoğlu’nun Karaköprü 35 metrede bulunan seçim irtibat bürosu açılışına katıldı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir