Tekerlekli sandalye Basketbol Süper lig 2021-2022 Sezonu 31 Ekimde başlıyor. 30 hafta sürecek olan uzun maratonda temsilcimiz Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi ilk hafta Kendi evinde Beşiktaş’ı ağırlayacak. 1 Kasım Pazartesi günü Saat 14.00’te başlayacak müsabaka TRT Yıldız kanalından canlı olarak yayınlanacak.

Konuyla ilgili olarak Kulüp Başkanı Serdar Yıldırım şu açıklamayı yaptı:

Şampiyonluğa aday takımlardan biri olan Beşiktaş karşısında iyi bir mücadele ortaya koymak ve iyi bir sonuç almak istiyoruz. Takım olarak lige şua anda hazır vaziyetteyiz. Pazartesi günü zorlu bir müsabaka bizi bekliyo.  Kendi saha ve seyirci avantajımızı kullanmak adına hemşerilerimizi desteğe bekliyoruz. Çevre illerden Beşiktaş‘ı desteklemeye gelecek olan çarşı gurubunun desteğini arkasına alacak Beşiktaş takımına karşı bizler de Urfalı spor severlerin desteğini arkamıza lmak istiyoruz.

11 Nisan Kapalı spor salonu Pazartesi günü aynı zamanda TRT yıldız kanalından canlı verilecek olan müsabakada centilmenliğin, kardeşliğin önplana çıkmasını diliyoruz. Bu önemli maçta tüm sporseverleri yanımızda görmek istiyoruz  Salona girişte ücret alınmayacaktır.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.