Fevzi Demirkol’ün Belediye Başkanlığı döneminde Devteşti’nde inşa edilen Kadın ve Çocuk Destek Merkezi binası 2020 yılında Hastaneye dönüştürülmesi için İl Sağlık Müdürlüğüne devredilmiş, geçen yıl buranın Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi (ADSM) olarak kullanılması kararlaştırılmıştı.

Çalışmalar sürerken son günlerde buraya personel alınacağı söylentileri yayıldı. İl Sağlık Müdürlüğü bu konuda yazılı bir açıklama yaparak, başvuru karşılığında para alan kötü niyetli kişilere karşı dikkatli olunmasını istedi.

Açıklamada, şöyle denildi:

”Devteşti mahallesinde Haliliye Belediyesi tarafından Şanlıurfa İl Sağlık Müdürlüğüne devredilerek Diş Hastanesi olarak yapımı planlanan Diş Hastanesi için personel alımı başladığına dair haberler asılsızdır.

Vatandaşlarımızın İŞKUR harici para karşılığında başvuru kabul eden kötü niyetli kişilere karşı dikkatli olmaları resmi kanallar dışında hiçbir yere başvuru yapmamaları ve kesinlikle para vermemeleri rica olunur.

Müdürlüğümüzün personel alımı İŞKUR genel merkezinden yapılmakta olup belirli kanunlar çerçevesinde personel ve işçi alımı yapılmaktadır.

Değerli halkımıza önemle duyurulur.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir