Vali Salih Ayhan, Ramazan Bayramı münasebetiyle Emniyet ve Jandarma personelinin Ramazan Bayramı’nı tebrik etti.
Güvenlik ve Acil Durumlar Koordinasyon Merkezi’ni (GAMER) ziyaret ederek telsiz anonsu ile Emniyet ve Jandarma personelinin Ramazan Bayramı’nı tebrik eden Vali Ayhan, ‘‘Huzur ve güvenliğini temin etmek adına mesai mefhumu gözetmeksizin büyük bir fedakarlık ve özveriyle yapmış olduğunuz başarılı çalışmalar takdire şayandır. Gece gündüz demeden Ülkemizin ve İlimizin huzuru için fedakarca görevlerinizi yerine getirdiğinizden dolayı   sizlere çok teşekkür ediyor, bayramınızı tebrik ediyorum’’ dedi.
Muğla Valisi Orhan Tavlı ile birlikte Çevik Kuvvet Şube Müdürlüğü ve Jandarma Komando Özel Harekat Tabur Komutanlığını da ziyaret eden Vali Ayhan, Kredi ve Yurtlar Kurumu (KYK)  yurtlarında misafir edilen vatandaşlarla buluştu, deprem ve sel felaketlerinde hayatlarını kaybeden kardeşlerimiz için Allah’tan rahmet diledi.
Bayram boyunca Jandarma ve  Polis ekiplerinin 24 saat aralıksız görevinin başında olduğunu anımsatan Vali Ayhan, İlimizde  tüm tedbirlerin alındığını belirterek, sürücülerden kurallara riayet etmelerini istedi..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir