Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül, Hobi Bahçesine başvuruda bulunamayan vatandaşlara 3 günlük ek süre vermişti.

Ek sürenin de sona ermesiyle birlikte başvuruda bulunan ve Hobi bahçesinin yeni sahipleri olacak olan 65 yaş üstü vatandaşlar ile şehit ve gazi yakınları Büyükşehir Belediyesi Engelli Koordinasyon Merkezi Konferans Salonunda kura çekim töreni için bir araya geldi. Hobi Bahçelerinin yeni sahipleri belirlendi.

65 yaş üstü vatandaşlar ile şehit ve gazi yakınları için yapılan kura çekilişinde Hobi Bahçelerinin açılış töreninde belirlenen ve hakları saklı kalan engelli bireyler için yeni bir kura çekimi yapılmadı.

“HOBİ BAHÇELERİMİZİN YENİ SAHİPLERİ YEŞİL İLE İÇ İÇE OLACAK”

 Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanvekili Faruk Bayuk, kura çekilişinin ardından yaptığı değerlendirmede “Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanımız Zeynel Abidin Beyazgül’ün selamlarını iletiyorum kendisi şuan kutsal topraklarda hobi bahçelerini şehrimize kazandıran ve engelli, şehit ve gazi yakınlarıyla 65 yaş üstü vatandaşlarımızın istifadesine sunmasından ötürü Başkanımıza ve tüm ekiplerimize teşekkür ediyorum. Bu kurdan çıkacak sonuçların şehrimize ve hobi bahçelerinin yeni sahiplerine hayırlı ve uğurlu olmasını diliyorum” diye konuştu.

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.