Haliliye Belediye Başkanı Mehmet Canpolat, Aksa Doğalgaz yetkilileriyle bir araya geldi. Başkan Canpolat, 2022 yılında Bağlarbaşı, Süleymaniye ve Yavuz Selim Mahallelerinin doğalgaza kavuşacağı müjdesini verdi.

Canpolat, merkez mahalle muhtarlarıyla birlikte Aksa Doğalgaz Şanlıurfa Müdürü Muhammed Nezih Ural ve teknik ekibiyle görüştü. Haliliye’de devam eden ve planlanan çalışmalar hakkında bilgi alan ve vatandaşların beklentilerini ileten  Canpolat şu açıklamayı yaptı:

“Aksa Doğalgaz Bölge Müdürümüz Muhammed Nezih Vural’a konuk olduk. Muhtarlarımızla birlikte Süleymaniye, Hızmalı, Bağlarbaşı, Yavuz Selim ve Ahmet Yesevi mahalle muhtarlarımızla hem bazı mahallelerimizde eksik kalan sokaklarımız hem de 2022 yatırım programındaki alınması gereken hiç girilmemiş mahallelerimizi konuştuk. Süleymaniye, Bağlarbaşı ve Yavuz Selim’i 2022 yatırım programına aldık. Buradan da müjdesini verebilirim. Aksa Doğalgaz firmasının daha hızlı, daha seri çalışabilmesi her türlü kolaylığı sağlıyoruz ve sağlayacağız. Vatandaşlarımız da inşallah en kısa sürede ön abonelik taleplerini muhtarlarımız aracılığıyla iletsinler. İnşallah, Yavuz Selim, Süleymaniye ve Bağlarbaşı mahallelerimiz doğalgaza kavuşacak. Sırrın, Ahmet Yesevi ve Hızmalı mahallelerimizle ilgili olarak eksik birkaç sokağı inşallah 2022’de tamamlamış olacağız. Doğalgaz gibi bir nimeti ilçemizin tüm sokaklarına tüm mahallelerine ulaştırmamız gerekiyor..”

HALİLİYE’DE DOĞALGAZ ABONESİ 45 BİNE DAYANDI

Aksa Doğalgaz Şanlıurfa Müdürü Muhammed Nezih Ural ise çok verimli bir toplantı yaptıklarının altını çizerek, ‘Haliliye’de 45 bin abone sınırına ulaştıklarını ifade etti. Ural, “Haliliye ilçemize bağlı 35 mahalleye doğalgaz arzını sağlamış durumdayız. 2022 yatırımları kapsamında Süleymaniye, Bağlarbaşı ve Yavuz Selim Mahalleleriyle ilgili görüşmeler gerçekleştirdik. Haliliye ilçemize yatırımlarımıza devam edeceğiz” diye konuştu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.