Haliliye Belediyesi Çevre Koruma ve Kontrol Müdürlüğüne ait Atölyede deforme olan bank ve piknik masaları bir bir onarılıyor. Tasarruf yöntemiyle bank ve kamelyalar ilk günkü görünümüne kavuşuyor. 

Haliliye Belediyesi Çevre Koruma ve Kontrol Müdürlüğü, “Yeşilin ve doğanın kalbi Haliliye” sloganıyla ilçenin yeşil alan miktarını arttıracak çalışmalar ve mevcut parklarda düzenleme yapmayı sürdürüyor.

Çevre Koruma ve Kontrol Müdürlüğüne ait Atölyede park ve bahçelerde deforme olan bank ve kamelyalar bir bir onarılıyor. Parklardan toplanan kırık bank ve kamelyalar, Atölyede 3 aşamadan geçirilerek onarılıyor.. İlk olarak Metal İş Atölyesinde işlenen bank ve piknik masaları, Boyama Atölyesinde yenilendikten sonra Ahşap Atölyesinde son halini alıyor. Yenilenen ahşaplar ile ilk günkü görünümünü kazanan bank ve kamelyalar, ekipler tarafından yeniden parklara monte edilerek vatandaşların hizmetine sunuluyor.

Belediye Başkanı Mehmet Canpolat’ın talimatlarıyla Atölyede onarılan bank ve kamelyalar ile örnek bir belediyecilik anlayışı sergileyen Haliliye Belediyesi, böylelikle büyük tasarruf sağlıyor.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.