Haliliye Belediye Başkanı Mehmet Canpolat, şiddetli yağış sonrası yaşanan sel felaketinin ardından selin izlerinin silinmesi için incelemelerini sürdürüyor.

Canpolat, selin büyük hasar yarattığı mahallelerde yaşamın normale dönmesi için canla başla çalıştıklarını bildirdi.  Selden zarar gören mahallelerde köpüklü suyla yıkama çalışmalarının ardından sokaklarda cephe boyamaları çalışmaları başlatıldı. İşleri Müdürlüğü ekipleri de, bozulan yollara kilitli beton parke taşları döşüyor.

SEL 14 MAHALLEMİZİ VURDU

Ahmet Yesevi, Süleymaniye ve Karşıyaka Mahallelerinde çalışmaları yerinde inceleyen Başkan Mehmet Canpolat, selin izlerini silmek adına ekiplerin özveriyle çalıştığını vurguladı ve şunları kaydetti:

“Yollarımız, parkelerimiz, bakım gerektiren parklarımızla ilgili hummalı bir çalışma içerisindeyiz. Yaklaşık 14 mahallemiz selden etkilenmiştir. Allah’a hamd ediyoruz, çok şükür birçok mahallemizde temizlik çalışmaları bitti, şu anda boyama işlemlerine başladık. Şu anda da Ahmet Yesevi Mahallemizdeyiz. Evlerimizle ilgili olan kısmı bitirdik, şu anda yollarımız, parkelerimiz, bakım gerektiren parklarımızla ilgili hummalı bir çalışma içerisindeyiz. Çok şükür hızlı bir şekilde devletimizle, milletimizle el ele vererek ayağa kalktık. İnşallah Haliliye’mizi her geçen gün eskisinden daha güzel bir hale getirmenin gayreti içerisinde olacağımızı ifade etmek ister, saygılar sunarım.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir