Beyin damarları tıkanan gazeteci 49 yaşındaki Gülsüm Munar, tedavi altına alındı. Mehmet Akif İnan Eğitim ve Araştırma Hastanesine kaldırılan ve hafta içerisinde ameliyat olacak olan Gülsüm Munar’ın yoğun bakımdaki tedavisi sürüyor.

Şanlıurfa’da uzun yıllardır gazetecilik yapan ve Kanal Urfa’da ‘’Cennet Vatanım’’ programı hazırlayıp sunan 49 yaşındaki Gülsüm Munar, Mehmet Akif İnan Eğitim ve Araştırma Hastanesine kaldırıldı. Gazeteci eşi Halil Munar ile birlikte tarih ve Kültür programı hazırlayan Munar aynı zamanda Uluslararası Gazeteciler Delegasyonu Şanlıurfa İl temsilciliği görevini de yürütüyordu.

Eşi tarafından Mehmet Akif İnan Eğitim ve Araştırma hastanesine kaldırılan Gülsüm Munar’ın beynine giden 3 damarın tıkandığı belirlendi. Burada yoğun bakıma alınan ve hafta içerisinde ameliyat olacak olan Munar’ın hastanedeki tedavisi devam ediyor.

Genç gazeteci Gülsüm Munar’ın eşi Halil Munar, eşinin hastanedeki tedavisinin devam ettiğini belirterek, ”Şanlıurfa Mehmet Akif İnan Eğitim ve Araştırma Hastanesinde eşimin tedavisi devam ediyor. Burada hastamızla çok ilgilendiler. Başhekim Bedri Caner Kaya ve tüm sağlık çalışanlarına teşekkür ediyorum’’ dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.