AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Dr.Ahmet Eşref Fakıbaba  hafta sonu kente geleceği duyurmuştu Fakıbaba sözünde durdu, GAP Tarımsal Araştırma Enstitüsünde (GAPTEAM) hemşerileriyle buluştu.

2004-2014 yılları arasında 2 dönem Şanlıurfa Belediye Başkanı olarak görev yaptıktan sonra  2015’ten beri  AK Parti Milletvekili olarak TBMM’de ilimizi temsil eden 2017-2018 yılları arasında  Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı yapan Ahmet Eşref Fakıbaba, bir süre önce, ‘Bizim sayemizde Ak Partinin kaynağını yiyen isotçular beni istemiyor’ şeklindeki çıkışıyla dikkat çekmiş, Şenyaşar olayı ile ilgili olarak cesur bir çıkışta bulunarak, terör olayı dediği için kendisini affedemediğini söylemişti.

‘ÖLÜNCEYE KADAR URFALILARIN YANINDA OLACAĞIM’

GAPTAEM yerleşkesindeki karşılamada coşkulu bir kalabalıktan zaman zaman ‘Millet seni istiyor baba’, ‘Urfa seninle gurur duyuyor’ sesleri yükseldi.

Fakıbaba, kentte kalacağı süre içinde Vatandaşlarla, STK temsilcileriyle, esnafla bir araya gelip sorunlarını dinleyeceğini söyledi. Fakıbaba, şunları kaydetti:  ”Hemşerilerim bu zamana kadar beni hiç yalnız bırakmadılar. Ben de onları ölünceye kadar onlarla bir arada olacağım. Allah hepsinden razı olsun. Urfa benim bir parçam, ben de Urfalıların bir parçasıyım. Urfalıların dertlerini biliyorum. Siz zannetmeyin ki 6 aydır Urfa’yla ilgim yok. Hayır Urfa benim her zaman kalbimde. Her zaman onlarla Ankara’da beraberim. Böyle bir tablo hakikaten benim için büyük bir mutluluk. Sadece politikacı olarak bunu söylemiyorum. Emin olun, Ben iyi bir Urfalıyım. Urfalılar bana her şeyi verdi. Ölünceye kadar onların yanında olacağım”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.