Büyüme ve gelişmeye yeni yollar açarak ayak uyduran Karaköprü Belediyesi Fen İşleri ekipleri, alt yapısı biten yollarda da kilitli parke döşeme çalışması yapıyor.

Fen İşleri ekipleri ilçede yapılaşmanın arttığı ve büyüyen Doğukent’te vatandaşların yol sıkıntısı yaşamaması için mahalleye yeni yollar kazandırmaya çalışıyor. Altyapı çalışmalarının ardından kilitli parke döşenen yollar vatandaşların hizmetine sunuluyor.

Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli, “Fen İşleri ekiplerimiz yol açma çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Doğukent mahallemizde özellikle yapılaşmanın yoğun olduğu bölgelerde alt yapısı tamamlanan yollara kilitli parke taşı döşüyoruz. Vatandaşlarımızın yol sıkıntısı çekmemesi, bozuk yollarda sorun yaşamaması için Fen işleri ekiplerimizle her zaman sahadayız. Karaköprü’de ihtiyaçlar dahilinde her mahallemizde bu çalışmaları sürdüreceğiz” dedi.

Karaköprü Belediyesi Fen İşleri ekipleri program dâhilinde ihtiyaç olan bölgelerde yeni yol açma ve kilitli parke döşeme çalışmalarını sürdürecek.