Yataş Grubu’nun yurt içi ve yurt dışında hızla büyüyen mobilya ve uyku markası Divanev, sayıları hızla artan mağazalarına bir yenisini daha ekledi ve Şanlıurfa Karaköprü’de bulunan 1.500 m2 alana sahip 111’inci mağazasının açılışını şehrin önde gelen isimlerinin katılımıyla gerçekleştirdi.

Yataş Grubu’nun yurt içi ve yurt dışında hızla büyüyen mobilya ve uyku markası Divanev, mobilya grubunun yanı sıra, yatak, baza başlık gibi uyku dünyası ürünlerini, beyaz ve renkli tekstil ürünlerini, halı ve aydınlatma gibi ev aksesuarlarını aynı çatı altında sunarak, sektörde fark yaratan, bütünsel bir mağaza konsepti ile müşterilerine farklı bir alışveriş deneyimi sunuyor. Bu konseptle 1.500 m2 alan üzerine kurulu olan Divanev mağazası, Saraçoğlu ailesi ve Yataş Grup ile gerçekleştirdiği işbirliği kapsamında Divanev’in Türkiye’deki 111’inci satış noktası olarak faaliyete geçiyor.

Mağazanın açılış töreninde Saraçoğlu ailesi ve çalışanları ile Divanev Satış Direktörü Emrah Tepe veDivanev yönetimi de yer alırken, açılış törenine şehrin önde gelenleri, sektör temsilcileri ve bölge halkı büyük ilgi gösterdi.

Karaköprü’de açılan Divanev mağazasına sektörün ve bölge halkının yoğun ilgi gösterdiğini dile getiren Divanev Satış Direktörü Emrah Tepe, “Saraçoğlu ailesi ile gerçekleştirdiğimiz iş birliği sonucu açtığımız yeni mağazamızda, mobilya ve uyku grubunu bir arada sunduğumuz farklı bir alışveriş deneyimi yaşatmayı hedefliyoruz. Müşterilerimize kaliteli ve ulaşılabilir tasarımı, her zevke ve her bütçeye uygun ürün çeşitliği ile sunuyoruz.” dedi.

Divanev’in yurt içi ve yurt dışında daha geniş kitlelere ulaşma hedeflediklerini dile getirerek konuşmasını sürdüren Tepe, “Hedefimiz yeni Divanev mağazalarımızla birlikte daha geniş kitlelere ulaşarak Divanev’i hem yurt içinde hem de global pazarlarda gücünü artırmak. Bu kapsamdaki çalışmalarımızla bugün sizinle Divanev’in 111’inci satış noktası olan Karaköprü mağazamızın açılışı için bir araya geldik. Yeni satış noktamızın hem şehrimize hem de ilçemize katma değer katacağına inanıyor ve vatandaşlarımızın ihtiyaçlarına çözüm bulmayı hedefliyoruz” açıklamasında bulundu.

Saraçoğlu Mobilya Yönetim Kurulu Başkanı Kemal Saraçoğlu, “Divanev mağazalarında, her zevke uygun ürün çeşitliliği ile tasarım ve fonksiyonelliğin, modern ve klasiğin dengesinde özgün, yenilikçi tasarımlarla ev dekorasyonu alanında ihtiyaca uygun çözümlere ulaşmak mümkün. Üstelik Divanev mağazaları, tasarımdan üretime; mağaza konseptinden satış sonrası desteğe kadar bütün aşamalarda Yataş Grup kalitesini ve tasarım gücünü yansıtıyor” ifadelerini kullandı.

Hakkında:

Divanev, Türkiye’nin global markası Yataş Grup’un; 47 yıllık deneyiminin, köklü kurum kültürünün bir yansımasıdır. İyi ve kaliteli bir ev yaşamının herkesin hakkı olduğu fikrinden yola çıkarak yurt içi ve yurt dışında 100’ü aşkın satış noktasıyla Divanev, tasarımdan üretime; mağaza konseptinden, satış sonrası desteğe kadar bütün aşamalarda Yataş Grup kalitesinin gücünü yansıtıyor. Divanev, yenilikçi yaklaşımı ve modernliği fonksiyonellikle birleştirdiği çözümleriyle her zevke ve her bütçeye uygun mobilya ve uyku grubunu bir arada sunduğu mağazaları ile kaliteyi ve tasarımı herkes için ulaşılabilir kılıyor.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir