Haliliye Belediye Başkanı Mehmet Canpolat mahalle ziyaretlerini sürdürüyor.

Saha gezileriyle kırsal ve merkez ayrımı yapmadan mahallelerdeki çalışmaları yerinde inceleyen Canpolat, Süleymaniye Mahalle sakinleriyle bir araya geldi.

Meclis üyeleri, mahalle muhtarı ve mahalle sakinlerinin katıldığı toplantıda talepleri dinleyen Canpolat, Süleymaniye’de yürütülen hizmetlerle ilgili değerlendirmelerde bulundu.

Haliliye’nin tüm mahallelerine eşit hizmet götürdüklerini ifade eden Canpolat, Süleymaniye Mahallesinde doğalgaz, asfalt, semt pazarı, park bahçe olmak üzere bir çok çalışmanın devam ettiğine dikkat çekerek şunları kaydetti:

“Her zaman olduğu gibi yine vatandaşlarımızla iç içeyiz, beraberiz. Bugün de burada Süleymaniye Mahallemizdeyiz. Çok değerli meclis üyelerimiz, mahalle muhtarımız, mahalle sakinlerimizleyiz. Mahalle toplantıları icra ediyoruz, milletimizle bir araya gelmeye, hemhal oluyoruz. Yaptığımız çalışmalarla ilgili bilgi veriyoruz, hem de sahadaki durumla alakalı yeni talepler olursa, bunlarla ilgili de talimatlarımızı veriyoruz. Çok şükür her geçen gün Haliliye’mizin her mahallesinin olduğu gibi Süleymaniye Mahallesinde de, doğalgaz, asfalt, semt pazarı, park bahçe ve birçok faaliyetle projelerimiz ilerliyor. Her zaman için Haliliye halkı, Süleymaniye halkı bizim yanımızda olmuştur. Biz de onların emrinde ve hizmetinde olmuşuzdur. Birlik ve beraberlik içerisinde ilçemizi, mahallemizi güzelleştirmeye, bir bir problemleri çözmeye devam edeceğiz. Ben burada toplanan meclis üyelerime, mahalle muhtarıma, çok değerli mahalle sakinlerimize ilgi ve alakalarından dolayı teşekkür ediyorum.”

Süleymaniye Mahalle sakinleri adına Başkan Mehmet Canpolat’a teşekkür eden Mahalle Muhtarı Salih Dağ, “Vatandaşımız ne sıkıntısı varsa anlattı, Başkanımız dinledi. Allah’ın izniyle bundan sonra hiçbir eksiğimiz yoktur, Başkanımız mahallemizde tüm eksikleri tamamlıyor. Başkanımıza teşekkür ediyorum” dedi.

Haliliye Belediye Başkanı Mehmet Canpolat, yaptığı saha gezileri kapsamında Süleymaniye Mahalle sakinleriyle bir araya geldi. Canpolat, “Süleymaniye Mahallesinde de doğalgaz, asfalt, semt pazarı, park ve birçok faaliyetle projelerimiz ilerliyor” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir