t Nehri kıyısında yapımı tamamlanma aşamasına gelen 11 adet Bungalov, kent turizmine farklı bir bakış açısı kazandıracak. Doğayla iç içe tatil ve kamp yapmak isteyen yerli ve yabancı misafirler burada konaklama imkanı bulacak.

Büyükşehir Belediyesi‘nden yapılan açıklamaya göre, Tarih ve doğal güzelliğin kıyısında buluştuğu, Güneydoğu’nun Maldivleri diye anılan Fırat Nehri kıyısında doğayla iç içe yapılan ve her detayın titizlikle düşünüldüğü proje tamamlandığında yerli ve yabancı turistlerin özellikle kamp ve balık tutkunlarının yeni adresi olacak.

Toplam 3 bin 400 metrekare alana sahip Bungalov tipi evlerin içerisinde mutfak, banyo ve yatak odası bulunuyor. Şehrin iklimine uygun tasarlanan projede veranda benzeri mini balkon da inşa edilen yapılara farklı bir görünüm kazandırıyor..

Çok kısa bir süre sonra tamamlanarak hizmete sunulacak olan Bungalov evlerin, kente gelecek yerli ve yabancı turistlerin ziyaret ederek konaklayacakları, kamp yapabilecekleri doğa ile iç içe bir dinlenme ve nefes alma alanı olacağı dile getirildi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.