2. Lig Beyaz grupta 2021- 2022 sezonunu 16 golle gol kralı olarak tamamlayan Şanlıurfaspor’lu Sinan Kurumuş, başarının sırrını sosyal medya hesabında dile getirdi.

Sarı yeşilli takımda kalıp kalmayacağı merak konusu olan Bursa İnegöllü tecrübeli forvet, ‘Yeni sezonda kendi kariyer rekorumu kırıp şampiyonluk yaşamak istiyorum›’ ifadelerini kullandı.

Sinan Kurumuş’un sezon sonu değerlendirmesi şöyle:

”İyisiyle, kötüsüyle bir sezon daha geride kaldı. Çok üzüldüğüm ve çok sevindiğim karışık duygu geçişleri yaşadığım bir sene oldu. Bir sene içerisinde iki farklı kulüpte forma giydim. başarılı olmak adına elimden gelenin fazlasını yapma gayretinde bulundum. Beyaz grupta ‹Gol kralı› unvanını aldığım için mutluyum ve yine Play off ile pekiştirememenin üzüntüsünü yaşıyorum.

İNANDIN MI GOLLER KENDİLİĞİNDEN GELİR

Bu sene şampiyonluk yaşamak gerçekten çok istiyordum ya da en azından play off oynayan bir oyuncu olacağımı düşünüyordum. Geçen sene herkese gerçek Sinan Kurumuş’u göstermiş ve bundan son derece mutluluk duymuştum. Bir şeyi ilk defa başardığınızda buna tesadüf gözüyle bakabilirler. bunu üst üste 2 sene başarmak benim için ayrı bir zevk, mutluluk ve hazdı.

Bunu kendime iyi bakarak ve tekrardan ‹Yapabilirim, bunu bir daha başarabilirim› düşüncesiyle gerçekleştirdim. Başarmanın en temel kuralı bir şeyi başaracağına inanmaktır. Arkadaşlar, inanç olduğu zaman başarı da kendiliğinden gelir. İyi bir kafaya sahip olmak da bazen yetmeyebilir. Mesele onu kullanmaktır.

Devrede Şanlıurfa Kulübünde beraber tek hedefimiz play off oynamaktı ama bunu başaramadık. Üzdüğümüz, kırdığımız Şanlıurfaspor taraftarlarına affola.”

ŞAMPİYONLUK SEVİNCİ YAŞAMAK İSTİYORUM

Sinan Kurumuş, açıklamasının son bölümünde Şanlıurfaspor’a gelmesini sağlayan Kulüp Başkanı Emin Yetim başta olmak üzere hocalarına, takım arkadaşlarına teşekkür ederek, ‹Ben Şanlıurfa›ya Sinan Kurumuş olarak geldim. Bugün evimde tacımı kimseye devretmeden ve ismimi unutanlara ismimi tekrar hatırlattığımı düşünerek huzur içinde dinlenmenin keyfini çıkarıyorum. Yeni sezonda artık bireysel başarının yanında takım başarısı da istiyorum. Yeni sezonda kendi kariyer rekorumu kırıp şampiyonluk yaşamak istiyorum› ifadelerini kullandı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir